دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی سیستم تولید بهنگام و اجرای ان با روش های برنامه ریزی مواد مورد نیاز و کانبان ( مطالعه موردی در شرکت توسعه صنایع چاپ و بسته بندی کرمانشاه) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی سیستم تولید بهنگام و اجرای ان با روش های برنامه ریزی مواد مورد نیاز و کانبان ( مطالعه موردی در شرکت توسعه صنایع چاپ و بسته بندی کرمانشاه) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • ارزیابی سیستم تولید بهنگام و اجرای ان با روش های برنامه ریزی مواد مورد نیاز و کانبان ( مطالعه موردی در شرکت توسعه صنایع چاپ و بسته بندی کرمانشاه)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی سیستم تولید بهنگام و اجرای ان با روش های برنامه ریزی مواد مورد نیاز و کانبان ( مطالعه موردی در شرکت توسعه صنایع چاپ و بسته بندی کرمانشاه)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محسن حیدری ، نیما همتا ، عباس شیخان


  چکیده فارسی:

  مقاله حاضر در خصوص ارزیابی اجرای سیستم تولید بهنگام و تحقق نتیجه ای مطلوب از تاثیر اجرای ان بر مولفه های سیستم برنامه ریزی مواد مورد نیاز و سیستم کانبان در شرکت توسعه صنایع چاپ و بسته بندی کرمانشاه می باشد . جامعه اماری افراد اداری و پرسنل تولیدی شرکت مذکور می باشد .حجم نمونه از طریق فرمل شارل کوکرا 142 نفر محاسبه شده است .ابزارهای جمع اوری اطلاعات شامل مصاحبه ، تکمیل پرسشنامه و فیش برداری از کتب ،پایان نامه ها ، مقالات و ... می باشند .پرسشنامه حاضرحاوی 24 گویه می باشد و جهت پاسخ به گویه ها از طیف پنج گزینه ای لیکرت استفاده شده است .میزان پایایی پرسشنامه از طریق الفای کرونباخ 867/0 می باشد. از نرم افزارSMART PLS برای ازمون مدل معادلات ساختاری بین متغیرهای پژوهش با همدیگر و متغیرهای پژوهش با گویه ها استفاده شده است .نتایج پژوهش نشان می دهد که اجرای سیستم تولید بهنگام بر قابلیت پاسخ گویی به نیاز مشتریان ، میزان انبارش درون انبارها ، سرمایه راکد در انبارها ، هزینه حمل و نقل تامین کنندگان ، زمان دریافت بازخور مشکلات کیفی محصولات ، زمان انتظار تحویل محموله ها و انعطاف پذیری در تامین قطعات تاثیر مستقیم ، مثبت و معناداری داشته است . ارزیابی مدل بیرونی پژوهش برای تمامی سازه ها بیانگر این موضوع بود که مقدارپایایی ترکیبی بیش از 7/0 و مقدار میانگین واریانس استخراج شده بیش از 5/0 به دست امده است که پایا بودن سازه ها را اعلام می دارد .مقدار بار عاملی بین هر سازه و شاخص هایش بیش از 6/0 و مقدار معناداری برای انها از طریق امارهT-VALUE بیش از 96/1 ثبت گردید . مقدار شاخص برازش مدل کلی(GOF) 45/0 بدست امد که برازش عالی مدل کلی پژوهش را نشان می دهد .
  کلمات کلیدی :سیستم تولید بهنگام ، کانبان و برنامه ریزی مواد مورد نیاز


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 732 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer