دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی قصد بازگشت گردشگران به هتل های سبز با نقش میانجی رضایتمندی بر اساس تئوری رفتار منطقی( مطالعه موردی : هتل های 4و5 ستاره شهر شیراز ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت توریسم
 • بررسی قصد بازگشت گردشگران به هتل های سبز با نقش میانجی رضایتمندی بر اساس تئوری رفتار منطقی( مطالعه موردی : هتل های 4و5 ستاره شهر شیراز )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی قصد بازگشت گردشگران به هتل های سبز با نقش میانجی رضایتمندی بر اساس تئوری رفتار منطقی( مطالعه موردی : هتل های 4و5 ستاره شهر شیراز )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  شهرزاد سیاه زاده، مقدسه محمدیان


  چکیده فارسی:

  این پژوهش به دنبال بررسی بازگشت مجدد گردشگران به هتل ها با رویکرد سبز با نقش میانجی رضایتمندی سبز گردشگران بر اساس تئوری رفتار منطقی شده (TRA)در هتلهای 4 و 5 ستاره شهر شیراز می باشد .بدین منظور برای سنجش متغیرهای پژوهش از پرسشنامه استفاده گردید و پرسشنامه پژوهش بین 400 نفر نمونه از جامعه اماری که کلیه گردشگران هتل های 4 و 5 ستاره در سطح شهر شیراز می باشد ،توزیع شد .روش تحقیق توصیفی از نوع همبستگی بود جهت پاسخ به سوالات و بررسی فرضیات تحقیق با نرم افزار Smart-PLS از روش بررسی معادلات ساختاری و تحلیل مسیر به روش حداقل مربعات جزئی(PLS) استفاده گردید. نتایج نشان می دهد که ابعاد دانش سبز گردشگران ، نگرش سبز گردشگران بر رضایتمندی سبز گردشگران تاثیر مثبت و معناداری دارند .نتایج همچنین نشان دهنده ی تاثیر مثبت و معناداری رضایت مندی سبز گردشگران بر قصد بازگشت گردشگران می باشد . نتایج پژوهش نشان می دهد که هنجارهای ذهنی گردشگران بر رضایتمندی سبز گردشگران تاثیر معنی داری ندارد .
  کلمات کلیدی: دانش سبز، نگرش سبز ، رضایتمندی سبز ، قصد بازگشت ، تئوری رفتار منطقی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 631 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer