دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر بهینه سازی مدل تعمیر و نگهداری بر اساس شرایط سیستم های تخریب تصادفی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر بهینه سازی مدل تعمیر و نگهداری بر اساس شرایط سیستم های تخریب تصادفی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • مروری بر بهینه سازی مدل تعمیر و نگهداری بر اساس شرایط سیستم های تخریب تصادفی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر بهینه سازی مدل تعمیر و نگهداری بر اساس شرایط سیستم های تخریب تصادفی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی کریمی ،علیرضا ایرج پور


  چکیده فارسی:

  تعمیر ونگهداری بر اساس شرایط (CBM) یک استراتژی نگهداریست که جمع اوری و ارزیابی اطلاعات در زمان واقعی را نشان می دهد و تصمیم گیری تعمیر ونگداری بر اساس وضعیت فعلی سیستم انجام میشود. در دهه های اخیر پژوهش CBM در با توجه به رشد سریع فناوری نظارت به سرعت در حال پیشرفت است . مطالعات پژوهشی ثابت کرده اند که CBMاگر به درستی برنامه ریزی شود می تواند در بهبود قابلیت اطمینان و در کاهش هزینه ها موثر باشد .این مقاله بر مطالعات CBM با مدلسازی و بهینه سازی روش های ریاضی متمرکز است . همچنین در این مقاله جنبه های مهمی از CBM مانند معیارهای بهینه سازی ، تعداد دفعات بازرسی، درجه نگهداری ، راه حل مسائل و غیره مورد بررسی قرار گرفته است. از انجا که انتخاب مدلسازی برای فرایند ناپایدار تصادفی تا حد زیادی بر تصمیم گیری استراتژی CBMاثر گذار است. این طبقه بندی در مقالات CBM بر اساس فرایندهای گسسته و پیوسته حالت ناپایدار و متناسب با اسیب صورت می گیرد .مدل CBMبرای سیستم های چند جزئی نیز در این مقاله بررسی شده است .در این مقاله منابع مفیدی برای مدیریت حرفه ای CBMو محققانی که بر روی مدلسازی و بهینه سازی CBM کار می کنند مهیا کرده است.
  کلمات کلیدی : (شرایط مبتنی بر تعمیر و نگهداری) ، (تعمیر و نگهداری پیشگیرانه) ، (ناپایدار تصادفی )، (بهینه سازی تعمیر و نگهداری)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 570 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer