دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر بازاریابی حسی بر افزایش فروش هتل های شیراز با نقش میانجی رضایت گردشگر خارجی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر بازاریابی حسی بر افزایش فروش هتل های شیراز با نقش میانجی رضایت گردشگر خارجی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • تاثیر بازاریابی حسی بر افزایش فروش هتل های شیراز با نقش میانجی رضایت گردشگر خارجی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر بازاریابی حسی بر افزایش فروش هتل های شیراز با نقش میانجی رضایت گردشگر خارجی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  بهاره کوهمره حسینی ، مقدسه محمدیان


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر به تبیین تاثیر بازار یابی حسی بر افزایش فروش هتل های شیراز با نقش میانجی رضایت گردشگر می پردازد. بازار یابی حسی به عنوان یکی از شاخه های بازار یابی نوین نقش به سزایی در جلب رضایت گردشگران ، و در نتیجه توسعه ی صنعت هتلداری ایفا می کند .چرا که راه دستیابی به موفقیت را تا حد زیادی از میان احساسات و خلق تجربه های خوشایند برای مشتریان می داند. ابزار گرداوری داده ها در این پژوهش پرسشنامه است و 200 نفر از گردشگران خارجی شهر شیراز با استفاده با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی انتخاب شدند .جهت پاسخ به سوالات و بررسی فرضیات تحقیق از نرم افزارSmart-PLS به منظور بررسی معادلات ساختاری و تحلیل مسیر به روش حداقل مربعات جزئی (PLS)استفاده گردید . یافته ها حاکی از این موضوع بود که بازار یابی حسی تاثیر مثبتی بر رضایت گردشگران دارد و این رضایت نقش واسطه ای در افزایش فروش هتل بازی می کند . بنابراین به هتلداران پیشنهاد می شود به منظور افزایش فروش از تکنیک های بازار یابی حسی استفاده کنند .
  کلمات کلیدی : بازار یابی حسی ، افزایش فروش، رضایت ، هتلداری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 666 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer