دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر هوش بازار و همبستگی تیمی و بازاریابی تطبیقی بر نواوری شرکت پگاه - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • تاثیر هوش بازار و همبستگی تیمی و بازاریابی تطبیقی بر نواوری شرکت پگاه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر هوش بازار و همبستگی تیمی و بازاریابی تطبیقی بر نواوری شرکت پگاه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سیده نرگس موسوی


  چکیده فارسی:

  امروزه مفهوم هوش را به عنوان فرایندی که رقابت پذیری و فرایند برنامه ریزی استراتژیک را بهبود می بخشدمورد توجه قرار می دهند. از سویی همبستگی تیمی جایگاه خاصی در نظریه های پویایی گروهی دارد . همبستگی تیمی درجه تمایل و انگیزش کارکنان به برقراری تعاملات دینامیک در سازمان است در این بین ضرورت بازار یابی تطبیقی در سالهای اخیر که امکان تولید انبوه، زمینه افزایش عرضه نسبت به تقاضا را فراهم کرده است ، دو چندان احساس می شود . لذا برانیم تا با شناسایی عواملی که می توانند در بهبود نواوری شرکت پگاه موثر باشند .دیدی کامل و جامع جهت رسیدن به ان ایجاد نماییم . روش این پژوهش بر حسب نوع هدف کاربردی و بر حسب روش توصیفی – تحلیلی به شیوه پیمایشی است. از روش کتابخانه ای در تدوین مبانی نظری و در بررسی پیمایشی از پرسشنامه استفاده شده است که روایی ان به شکل تحلیل عاملی تاییدی به میزان (910/0) و پایایی پرسشنامه نیز از طریق الفای کرونباخ به میزان (947/0) به تایید رسیده است .جامعه اماری در این پژوهش مدیران ، سرپرستان و کارشناسان مجموعه کارخانه جات پگاه شامل ( زنجان ، اذربایجان شرقی ، اذربایجان غربی ، گیلان ، اردبیل ، قزوین ) می باشد و از روش تصادفی ساده جهت جمع اوری نمونه اماری بهره گرفته شده و برای تعیین حجم ان نیز از فرمل کوکران استفاده شده است که بر اساس محاسبه199 پرسشنامه توزیع و جمع اوری گردید . همچنین در تجزیه و تحلیل داده ها از روش های امار توصیفی و امار استنباطی شامل همبستگی پیرسون و رگرسیون خطی با نرم افزارهای Lisreal و ٚ spssکمک گرفته شده است.
  کلمات کلیدی: هوش بازار ، همبستگی تیمی ،بازار یابی تطبیقی ، نواوری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 505 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer