دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:استراتژی های نواوری محصول و فرایند : تعاریف و مفاهیم - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:استراتژی های نواوری محصول و فرایند : تعاریف و مفاهیم - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • استراتژی های نواوری محصول و فرایند : تعاریف و مفاهیم

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  استراتژی های نواوری محصول و فرایند : تعاریف و مفاهیم


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رضا گلنان ، هرمز مهرانی


  چکیده فارسی:

  یکی از اصلی ترین چالش های مدیران در محیط های متلاطم تصمیم گیری درست اما سریع می باشد . بررسی شرکت های موفق حاکی از ان است که این شرکت ها و سازمانها در مقایسه با شرکت های کمتر موفق ، محصولات و ایده های جدید بیشتری را طراحی می کنند ،از منابع خود به صورت کارامدتر و موثر تر بهره می گیرند . هدف از انجام این تحقیق بررسی تاثیر استراتژی های نواوری بر عملکرد کسب و کار می باشد .با توجه به ساختار اقتصادی نیمه بسته ایران برخی از صنایع هنوز در اختیار دولت یا در اختیار چند بنگاه محدود هستند .برخی از این صنایع نیز ان قدر نوپا و ضعیفند که نمی توانند در بخش های متبوع برای کشور مزیت رقابتی و نسبی را فراهم کنند .گروهی دیگر به دلیل محدودیت های فراوان و استفاده از سیستم سازمانهای نواور به صورت فعالانه اطلاعات را از مشتری دریافت ها و تکنولوژی های سنتی با هیچ صنایعی قابل رقابت نیستند .می کنند و نسبت به رقبا عملکرد بهتری دارند. زیرا این سازمانها با سازمانهای مجدد منابع از جمله قابلیت های بازار یابی می توانند نواوری را در سازمان خود ایجاد کنند و پاسخ سریعتری نسبت به رقبا به تغیبرات محیط بدهند .بنابراین سازمانهای کارافرین قادرند تا مزایای رقابتی بیشتری را کسب نمایند .نواوری لازمه بقای یک شرکت است وجود نواوری در کارافرینی به قدری ضروری که پیتر دراکر اذعان می کند که بدون نواوری ،کارافرین بود امکان ندارد و خلاقیت نیز بدون نواوری نتیجه ای نمی دهد .
  کلمات کلیدی: استراتژی نواوری ، استراتژی نواوری در محصول ، نواوری در فرایند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 324 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer