دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:سیستم استعلام ضمانت نامه های صادره در بانک توسعه صادرات ایران تحت شبکه اینترنت - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:سیستم استعلام ضمانت نامه های صادره در بانک توسعه صادرات ایران تحت شبکه اینترنت - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بانکداری
 • سیستم استعلام ضمانت نامه های صادره در بانک توسعه صادرات ایران تحت شبکه اینترنت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  سیستم استعلام ضمانت نامه های صادره در بانک توسعه صادرات ایران تحت شبکه اینترنت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  دکتر کمال الدین رحمانی یوشانلوئی ، فرزاد شاه کرمی ذوله


  چکیده فارسی:

  امروزه به موازات رشد فزاینده (تعداد و مبلغ) ضمانت نامه های صادره توسط شعب بانک اخذ استعلام اصالت ضمانت نامه صادره توسط ذینفعان از اهمیت خاصی برخوردار بوده و تسریع در پاسخ استعلام یاد شده علاوه بر افزایش میزان رضایتمندی و بالا بردن وجهه و اعتبار بانک از بروز مشکلاتی از قبیل جعل و هر گونه سوء استفاده احتمالی که موجبات متضرر شدن طرفین جلوگیری می نمایند . در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات بانکی به ویژه خدمات الکترونیکی نوین راه اندازی سامانه استعلام و اعتبار سنجی ضمانت نامه های صادره بانک را بجای استعلام کتبی و سنتی ( دستی )در سال 1389 پیشنهاد نموده تا با راه اندازی ان در این زمینه افرادی که ضمانت نامه های بانک توسعه صادرات ایران ایران به انها ارائه می شود بتوانند جهت استعلام و اطمینان از صحت و اصالت ان به ادرس الکترونیکی https://ebank.edbi.ir/Inquiry/Inquiry.jspمراجعه و با تکمیل موارد خواسته شده اطلاعات لازم را کسب نمایند .
  کلمات کلیدی: ضمانت نامه ، ضمانت خواه ،ذینفع ، استعلام ، مستند سازی ، بانک توسعه صادرات ایران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 7
  حجم فایل: 259 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer