دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نحوه اجرای حسابرسی فناوری اطلاعات در سیستم های اطلاعاتی حسابداری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نحوه اجرای حسابرسی فناوری اطلاعات در سیستم های اطلاعاتی حسابداری - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • نحوه اجرای حسابرسی فناوری اطلاعات در سیستم های اطلاعاتی حسابداری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نحوه اجرای حسابرسی فناوری اطلاعات در سیستم های اطلاعاتی حسابداری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  عباس هشی ، علی عبداللهی ، بهزاد بیگ پناه


  چکیده فارسی:

  گزارشگری مالی قابل اتکاء نیازمند وجود شخصی مستقل از شرکت جهت تایید صحت ثبت و اندازه گیری ، عملیات شرکت به نام حسابرس مستقل است .در سالهای اخیر با توجه به وجود ریسک های متنوع در حسابرسی های صورت گرفته حسابرسان به سمت حسابرسی سیستم های اطلاعاتی گرایش پیدا کرده اند . دلیل گرایش حسابرسان مستقل ناشی از احتمال بالای وقوع ریسک ناشی از تحریف اقلام گزارشگری شده در مرحله پردازش اطلاعات توسط سیستم های اطلاعاتی است . در این مقاله به استناد به نظر محققان این شاخه پیدایش حسابرسی فناوری اطلاعات ، نحوه اجرای حسابرسی فناوری اطلاعات ، دانش ها و مهارت های لازم برای حسابرسان فناوری اطلاعات ، وظایف و مسئولیت های حسابرس فناوری اطلاعات ،اصول اخلاقی حسابرسان فاوری اطلاعات ، شواهد حسابرسی مورد نیاز و ریسک های مرتبط با حسابرسی در محیط سیستم های اطلاعاتی تشریح شده است .
  کلمات کلیدی: حسابرسی ، فناوری اطلاعات ، اجرای حسابرسی فناوری اطلاعات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 369 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer