دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی اثر شناخت حسابرس از مشتری بر رضایت مشتری و کیفیت حسابرسی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی اثر شناخت حسابرس از مشتری بر رضایت مشتری و کیفیت حسابرسی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • بررسی اثر شناخت حسابرس از مشتری بر رضایت مشتری و کیفیت حسابرسی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی اثر شناخت حسابرس از مشتری بر رضایت مشتری و کیفیت حسابرسی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مریم رحمانی،حمید نجفلی


  چکیده فارسی:

  در این پژوهش به بررسی اثر شناخت حسابرس از مشتری بر رضایت مشتری و کیفیت حسابرسی پرداخته شده است .جامعه مورد بررسی حسابداران رسمی تهران به تعداد 282 نفر که تعداد حجم نمونه بصورت تصادفی از بین مدیران فنی و شرکای حسابرسی162نفر مشخص شده است که 68 درصد را مردان و 32 درصد را زنان تشکیل داده اند. میانگین سن پاسخ دهندگان 42.7سال بدست امد و بیشترین مقطع تحصیلی کارشناسی با 80 نفر که تقریبا 50 درصد افراد نمونه را تشکیل می دهند . همچنین از 162 نفر افراد نمونه 95 نفر را شریک حسابرس و 67 نفر را مدیران فنی حسابرس تشکیل می دهند .ابزار پژوهش پرسشنامه می باشد که متغیرها را با سوالات مربوط اندازه گیری می کنیم . با استفاده از روش رگرسیون که از نرم افزار اسspss استفاده کردیم .به این نتیجه رسیدیم که از نظر شریک حسابرس و مدیر فنی حسابرسی ، شناخت مشتریان با کیفیت حسابرسی و رضایت مشتری رابطه معنادار دارد و این رابطه هم جهت می باشد . همچنین با بررسی بیشتر به این نتیجه رسیدیم که اشنایی بین حسابرس با مشتری با موارد ترجیحی مشتریان ، کاهش کیفیت حسابرسی ، افزایش تصدی حسابرسی ،افزایش اهمیت مشتری ، برداشت مثبت تر مشتری تاثیر معنادار دارد و این تاثیر در جهت مثبت می باشد .
  کلمات کلیدی : شناخت مشتری و حسابرس ، کیفیت حسابرسی ، رضایت مشتری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 760 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer