دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:کاربردهای هوش مصنوعی در علم مدیریت - 1396

یلدا

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی هوش مصنوعی
 • کاربردهای هوش مصنوعی در علم مدیریت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  کاربردهای هوش مصنوعی در علم مدیریت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  وحید مردانی


  چکیده فارسی:

  امروزه موضوع هوش مصنوعی ، داغ ترین بحث در میان کارشناسان دانش رایانه و اطلاعات و دیگر دانشمندان و تصمیم گیرندگان است .هوش مصنوعی علم ایجاد یک هوش ماشینی است که قادر به انجام کارهایی است که فقط از عهده انسان ها بر می اید .با توجه به پیشرفت سریع علم هوش مصنوعی و نفوذ ان در سایر علوم ، این پژوهش به دنبال مطالعه هوش مصنوعی و بررسی کاربردهای ان در علم مدیریت است . به همین منظور تعدادی از پژوهش های صورت گرفته در این حوزه مورد بررسی و مطالعه مروری قرار گرفته اند . به عنوان نتیجه این تحقیق می توان گفت که در زمینه هایی مثل تصمیم گیری و کنترل به کمک شبکه های عصبی مصنوعی ، مدیریت بحران ،مدلسازی و مدیریت تعمیر و نگهداری ، تشکیل سازمان های مجازی، طراحی سیستم های خبره برنامه ریزی مالی ،برنامه ریزی تولید ،طراحی سیستم های خبره فروش و بازاریابی ، مدیریت دانش، اولویت بندی و گردشگری هوشمند ،هوش مصنوعی قادر است کمک های شایانی به مدیران و علم مدیریت کند .همچنین پیشنهاد می شود تا با امکان سنجی و طراحی سیستم های هوشمند بومی برای سازمانهای دولتی ، صنعتی ، بازرگانی ومالی ایران ،علاوه بر تسهیل نمودن وظایف مدیریتی مدیران ایرانی ،گامی در جهت اشتغال متخصصان حوزه هوش مصنوعی و حمایت از اقتصاد ملی برداشته شود .
  کلمات کلیدی : هوش مصنوعی ، مدیریت ، کامپیوتر ،سیستم های هوشمند ، مدیران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 697 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
هوش-مصنوعی
موضوعات
footer