دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بازار یابی سلامت - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بازار یابی سلامت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بازار یابی سلامت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رضا انصاری


  چکیده فارسی:

  در بازار رقابت کنونی بیشتر بیمارستانها برای حفظ سهم بازار خود و بقا و در نهایت سوداور باقی ماندن دچار چالشی بزرگ هستند .یک ابزار بزرگ برای غلبه بر این چالش بازار یابی بیمارستانی است .این مقاله راهکارهایی برای تدوین برنامه بازار یابی خدمات بهداشتی درمانی ارائه می دهد .مقاله حاضر از نظر شیوه گرداوری اطلاعات یک تحقیق کتابخانه ای به شمار می اید .نتایج حاصل از مطالعات از این است که در حال حاضر روش های نوین درمان و نیز درمانهای جایگزین ، کم هزینه تر، ارائه بسته های درمانی ویژه بیماران خاص شامل مراحل غربالگری، درمان و مراقبت های پس از ان درمان ، ایجاد و استفاده از وب سایتی جامع برای معرفی بیمارستان ، پزشکان متخصص و خدمات ارائه شده توسط بیمارستان و بهره برداری از ان برای فروش خدمات ، ایجاد سیستم یکپارچه اطلاعات به منظور ثبت دقیق و نگهداری سوابق و مدارک پزشکی بیمار جهت بالا بردن وفاداری مشتری می توانند استراتژی های مناسبی برای افزایش سوداوری مراکز درمانی باشند .
  کلمات کلیدی : بازار یابی ، بازار یابی سلامت ، بازار یابی بیمارستانی ، مدیریت بیمارستانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 435 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer