دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر بازار یابی اینترنتی بر فروش محصولات و نقش ان در مدیریت شرکت ها - 1396

یلدا

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • تاثیر بازار یابی اینترنتی بر فروش محصولات و نقش ان در مدیریت شرکت ها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر بازار یابی اینترنتی بر فروش محصولات و نقش ان در مدیریت شرکت ها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رضا انصاری


  چکیده فارسی:

  پیروزی در دنیای پر رقابت امروزی بسیار سخت و دشوار است. به ویژه اگر نگاهی به ویژگی های بازار ایران از جمله ظهور موثر و طولانی مدت رقبای خارجی ، جذابیت و رشد شدید این بازار طی دهه های گذشته ، تغییرات بنیادی در الگوی رفتاری و ترجیحات خرید مصرف کنندگان ، تغییر در ماهیت محصولات ، ورود فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی به این عرصه و غیره انداخته شود به راحتی قابل درک است که بدون استفاده از علوم نین و تکنولوژی نمی توان در این رقابت جایگاهی داشت . از این با بررسی بازار یابی اینترنتی و نقش ان در فروش محصولات و مدیریت شرکتها با استفاده از تحقیقات کتابخانه و میدانی مبتنی بر پرسشنامه نتایج قابل توجهی منتج گشت نشان دهنده این مهم است که فروشندگان و خریداران جملگی بر تاثیر مثبت بازار یابی اینترنتی اتفاق نظر داشته و ان را نه تنها سودمند بلکه لازم برای بازار رشد اقتصادی می دانستند مهم ترین نکنه در این پژوهش ان است که خریداران و مردم عادی معایب و عدم امنیت بر این فضا را بیش از فواید این صنعت قلمداد کرده که این مهم نشان دهنده ان است که باید توجه ویژه ای به اموزش و نظارت در این بخش صورت گیرد تا علاوه بر خدمات تا بتواند در بعد امنیت کاربری نیز پیش قدم باشد.
  کلمات کلیدی : بازار یابی ، اینترنت ، مدیریت شرکت ها ،فروش محصول


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 363 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer