دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی معیارهای تاثیرگذار بر عملکرد مالی شرکت های پتروشیمی ایران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی معیارهای تاثیرگذار بر عملکرد مالی شرکت های پتروشیمی ایران - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • شناسایی معیارهای تاثیرگذار بر عملکرد مالی شرکت های پتروشیمی ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شناسایی معیارهای تاثیرگذار بر عملکرد مالی شرکت های پتروشیمی ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فریبا گرجی زاده ، مهرداد مرادی


  چکیده فارسی:

  این پژوهش با هدف شناخت معیارهای تاثیر گذار بر عملکرد مالی شرکت های پتروشیمی حاضر در بازار بورس انجام گرفت که این پژوهش از نوع تحقیقات توصیفی از نوع و علی – مقایسه ای با استفاده از تکنیک فازی است .حجم نمونه مورد بررسی تعداد 9 نفر ازکارشناسان و خبرگان صنایع پتروشیمی در نظر گرفته شده است که تسلط کامل بر تهیه صورتهای مالی و همچنین ارائه گزارشات در مورد ریز صورتهای مالی و تهیه نسبتهای مالی داشته اند .همچنین توانایی بالایی در انالیز صورتهای مالی جهت ارائه راهکار برای کسب سود بیشتر یا کم کردن هزینه مربوطه را دارند . نتیجه مصاحبه با این کارشناسان خبرگان شناسایی 6 شاخص اصلی بود که عبارتنند از میزان سرمایه گذاری با میانگین وزنی 372/0 رتبه اول و هزینه های عملیاتی شرکت با میانگین وزنی 185/0 رتبه دوم و هزینه های عملیاتی بر حقوق صاحبان سهام با میانگین وزنی 121/0 رتبه سوم و متغیرROA با میانگین وزنی 111/0 رتبه چهارم و متغیرROE با میانگین وزنی 108/0 رتبه پنجم و متغیرP/E با میانگین وزنی 103/0 رتبه ششم قرار گرفتند .
  کلمات کلیدی : معیارهای تاثیرگذار | ارزیابی عملکرد مالی | صنایع پتروشیمی ایران | تکنیک فازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 619 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer