دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی نقش رضایت احساس و تمایلات رفتاری مشتریان در ارتباط با کیفیت و درک محیط خدمات در صنعت بانکداری ( مطالعه موردی : بانکهای خصوصی دولتی ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی نقش رضایت احساس و تمایلات رفتاری مشتریان در ارتباط با کیفیت و درک محیط خدمات در صنعت بانکداری ( مطالعه موردی : بانکهای خصوصی دولتی ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بانکداری
 • بررسی نقش رضایت احساس و تمایلات رفتاری مشتریان در ارتباط با کیفیت و درک محیط خدمات در صنعت بانکداری ( مطالعه موردی : بانکهای خصوصی دولتی )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی نقش رضایت احساس و تمایلات رفتاری مشتریان در ارتباط با کیفیت و درک محیط خدمات در صنعت بانکداری ( مطالعه موردی : بانکهای خصوصی دولتی )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فاطمه زهرا طالبی ،شهربانو قلی پور فریدونی


  چکیده فارسی:

  شناخت رفنارهای رایج مصرف کنندگان در حیطه بازار یابی خدمات ، یک توانمندی راهبردی محسوب می شود و تجربه احساسی مصرف کننده در شکل گیری یا تغییر نگرش مصرف کننده نسبت به محصولات/ خدمات تاثیر گذار است .بر این اساس هدف پژوهش حاضر بررسی میزان تاثیر درک کیفیت خدمات و محیط ادراکی بر رضایت احساسی و تمایلات رفتاری مشتریان در میان بانک ها ی خصوصی و دولتی استان مازندران می باشد .بدین منظور پرسشنامه پژوهش در اختیار 420 نفر از مشریان بانکها قرار گرفت و از انها عوامل مذکور سوال شد .برای تحلیل داده های جمع اوری شده از روش مدل سازی معادلات ساختاری در محیط نرم افزار لیزرل استقاده شده است . نتایج بدست امده از 397 پرسشنامه جمع اوری شده نشان می دهد که درک از محیط و کیفیت خدمات ادراکی با رضایت احساسی و اگاهی از محصول و میل رفتاری تاثیر مثبت و معناداری داشته است علی رغم اینکه میان اگاهی از محصول و میل رفتاری مشتریان تاثیری مشاهده نشده است. شناخت این عوامل برای صنعت بانکداری بسیار حیاتی است .به جهت اینکه تجربه احساسی مثبت برای مصرف کنندگان هسته اصلی در این صنعت است و به عبارت دیگر محصولات این صنعت عمدتا تجربی است و ایجاد مولفه های انگیزشی موثر در جهت رضایت احساسی مصرف کنندکان می تواند به افزایش مشتریان مبلغ و نیز افزایش فروش کمک نماید .
  کلمات کلیدی : کیفیت خدمات ، رضایت احساسی، تمایلات رفتاری ، صنعت بانکداری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 1119 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer