دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی استقبال از بانکداری اینترنتی توسط مشتریان بانک تجارت در استان مازندران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی استقبال از بانکداری اینترنتی توسط مشتریان بانک تجارت در استان مازندران - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بانکداری
 • بررسی استقبال از بانکداری اینترنتی توسط مشتریان بانک تجارت در استان مازندران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی استقبال از بانکداری اینترنتی توسط مشتریان بانک تجارت در استان مازندران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  صادق تنکابنی ، علی فلاح


  چکیده فارسی:

  پذیرش فناوری توسط گروه های هدف یکی از محورهای مهم پژوهش سالهای گذشته در حوزه مطالعات فناوری اطاعات بوده است . در این پژوهش ها سودمندی ، سهولت ، دسترسی به اطلاعات، امنیت اطلاعات و بهره مندی به عنوان عوامل تعیین کننده پذیرش بانکداری اینترنتی شناخته شده است .با وجود این به نظر می رسد که در محیط مجازی عوامل مذکور به طور کامل نمی توانند رفتار کاربران را توضیح دهند .با توجه به اهمیت موضوع در این تحقیق سعی شده است بر اساس تئوری تجزیه شده رفتار برنامه ریزی شده ، با هدف توسعه الگوی مورد نظر فرضیه های تحقیق طراحی و با تاکید بر پذیرش بانکداری اینترنتی از سوی مشتریان بانک تجارت ایران در شرق استان مازندران به ازمون گذارده شود. نتایج تحلیل های اماری این تحقیق با استفاده از ازمون های ناپارامتریک دو جمله ای و رتبه بندی فریدمن نشان می دهد که سودمندی ، سهولت ، دسترسی به اطلاعات ، امنیت اطلاعات و بهره مندی در وضعیت مطلوبی بوده و ار عوامل اصلی موثر بر قصد استفاده مشتریان از خدمات بانکداری اینترنتی است و در رتبه بندی انجام شده مولفه « دسترسی به اطلاعات » دارای بالاترین رتبه و مولفه «سهولت استفاده » دارای پایین ترین رتبه در بین مولفه ها است .
  کلمات کلیدی : بانکداری اینترنتی ، سودمندی ،سهولت ، دسترسی به اطلاعات ، امنیت اطلاعات و بهرمندی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 302 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer