دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر هدفمند سازی یارانه ها بر کارایی اطلاعاتی صنایع انرژی بر در بورس - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر هدفمند سازی یارانه ها بر کارایی اطلاعاتی صنایع انرژی بر در بورس - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تاثیر هدفمند سازی یارانه ها بر کارایی اطلاعاتی صنایع انرژی بر در بورس

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر هدفمند سازی یارانه ها بر کارایی اطلاعاتی صنایع انرژی بر در بورس


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  افروز کیانی نژاد ، مجید دلاوری


  چکیده فارسی:

  محور اول قانون هدفمند سازی یارانه ها ازاد سازی قیمت حامل های انرژی می باشد .حال اگر این قیمت ها در بورس روند خاصی نداشته و به شکل تصادفی تغییر کند . یعنی بازار بورس کاراست . در بازار کارا اطلاعاتی که در بازار پخش می شود به سرعت بر قیمت تاثیر می گذارد . هدف پژوهش پاسخ بع این سوال این است که هدفمندسازی یارانه ها توانسته بازار بورس را به سمت بازار کارا هدایت کند . بخش بزرگی از صنایع در بورس انرژی بر می باشند لذا به سراغ بررسی رفتار قیمت سهام سه صنعت انرژی بر در بورس رفته تا رفتار قیمت سهام این صنایع در قبال هدفمند سازی بررسی گردد. لذا این پژوهش کارایی اطلاعاتی صنایع انرژی بر در بورس را قبل و بعد هدفمندسازی یارانه ها مورد بررسی قرار داده است. نتایج تحلیل نشان می دهد که بازار صنایع انرژی بر کارا نمی باشند و رفتار قیمت صنایع انرژی بر روند خاصی داشته و به شکل تصادفی نبوده است .
  کلمات کلیدی : هدفمند سازی یارانه ها ، کارایی اطلاعاتی ، صنایع انرژی بر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 477 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer