دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش تفکر استراتژیک بر پیچیدگی ساختاری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش تفکر استراتژیک بر پیچیدگی ساختاری - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • نقش تفکر استراتژیک بر پیچیدگی ساختاری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نقش تفکر استراتژیک بر پیچیدگی ساختاری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  جهانبخش رحیمی باغملک ، صادق گشتاسب ، مهسا محبی فر


  چکیده فارسی:

  مفهوم « تفکر استراتژیک» در ادبیات سازمان و مدیریت در حال افزایش محبوبیت است . تفمر استراتژیک برای توسعه استراتژی و مدیریت استراتژیک مهم است . رفتار استراتژیک برای عملکرد قوی شرکت به ویژه در محیط های رقابتی و پیچیده سازمان های امروزی ضروری است .از اینروز طراحی استراتژی خوب یک موضوع کلیدی برای شرکت ها تلقی می شود . طراحی استراتژی مستلزم ترکیب تفکر استراتژیک که شامل تجزیه و تحلیل محیط استراتژیک شرکت ، تعریف چشم انداز اینده ان و ارائه ایده های جدید برای تفکر عمیق در مورد رقبا و برنامه ریزی استراتژیک است که با استفاده از این ایده ها برای تنظیم یک برنامه تجاری بیان می شود .تفکر استراتژیک قابل اموختن است لذا با توجه به تاثیر اموزش تفکر استراتژیک در تصمیمات استراتژیک مدیران پیشنهاد می شود با اموزش تفکر استراتژیک که از طریق مدلسازی استراتژی برنامه ریزی استراتژیک و استقرار (پیاده سازی ) استراتژیک ( یا اجرایی کردن کلیه انها ) اتفاق می افتد درک بهتر از «پیچیدگی ساختاری » سازمان های امروزی داشته باشند .
  کلمات کلیدی : استراتژی ، تفکر استراتژیک، اموزش تفکر استراتژیک ، پیچیدگی ساختار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 692 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer