دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی و رتبه بندی عملکرد صنابع بزرگ استان اردبیل با استفاده از FAHP و sbsc - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی و رتبه بندی عملکرد صنابع بزرگ استان اردبیل با استفاده از FAHP و sbsc - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • ارزیابی و رتبه بندی عملکرد صنابع بزرگ استان اردبیل با استفاده از FAHP و sbsc

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی و رتبه بندی عملکرد صنابع بزرگ استان اردبیل با استفاده از FAHP و sbsc


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  پروانه فومن اجیرلو


  چکیده فارسی:

  یکی از برجسته ترین ویژگی هایی که در طول دو دهه اخیر در بسیاری از اقتصادهای مدرن ظهور کرده است . نقش و جایگاه بنگاهها و موسسات بزرگ به عنوان عامل ایجاد شغل و ثروت است . در واقع واحدهای تولیدی صنعتی بزرگ در این کشورها نقش اساسی در ایجاد و توسعه زنجیره های تولیدی دارد که در نهایت به تامین اشتغال ، افزایش تولید ملی که در نهایت به تامین اشتغال ،افزایش تولید ملی و نیز توسعه صادرات و حضور در بازار های جهانی کمک بسیاری کرده است.این تحقیق با هدف ارزیابی و رتبه بندی عملکرد صنایع بزرگ اردبیل با استفاده ازFAHP وSBSC انجام شد . تحقیق حاضر توصیفی –پیمایشی بود . جامعه اماری پژوهش واحدهای بزرگ صنعتی به تعداد 18 واحد می باشد و به ذیل محدود بودن جامعه اماری تمامی واحدهای فعال و بزرگ به عنوان نمونه امای جهت ارزیابی و رتبه بندی عملکرد انتخاب شدند . روایی پرسشنامه با نظر خواهی از اساتید و مدیران صنایع در این زمینه تقویت و پایایی ان با استفاده از روش بازازمایی و برای اطمینان بیشتر با استفاده از الفای کرونباخ مورد تایید قرار گرفت .داده های پرسشنامه پژوهش با استفاده از پرسشنامه محقق ساخته گرداوری و پس از جمع اوری داده ها با استفاده از نرم افزارٍ EXPERT CHOICE و با استفاده از تکنیکFAHP وSBSC و با روش ماتریس مقایسه زوجی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت . نتایج بدست امده نشان می دهد که سیمان آرتا اردبیل ، آجر پزی قزل توپراق نساجی اردبیل ، مجتمع صنعتی گوشت اردبیا ، آرتاویل تایرو کبریت سازی مشگین شهر به ترتیب کمترین شاخصQ را به خود اختصاص داده اند .
  کلمات کلیدی : رتبه بندی ،عملکرد ، صنایع بزرگ اردبیل ،FAHP ،SBSC


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 531 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer