دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی نقش پنجره واحد سازمانی در توسعه سیستمهای اقتصادی در ایران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی نقش پنجره واحد سازمانی در توسعه سیستمهای اقتصادی در ایران - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی علوم اقتصادی
 • بررسی نقش پنجره واحد سازمانی در توسعه سیستمهای اقتصادی در ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی نقش پنجره واحد سازمانی در توسعه سیستمهای اقتصادی در ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فریبا ضرغامیان پور ، سکینه بارانی لقب


  چکیده فارسی:

  هدف از این مقاله بررسی نقش پنجره واحد سازمانی در توسعه سیستمهای اقتصادی در ایران می باشد .هیچ کشوری بدون مشارکت فعال در بازرگانی بین المللی و اقتصاد جهانی نمی تواند به رشد و توسعه مناسبی دست پیدا کند .( احمدی حدید 1386) از اینرو پنجره واحد سازمانی در این پژوهش عبارت است از تسهیل فرایند پشتیبانی و حمایت از کسب و کارها از نظر ارایه مستندات و اطلاعات جامع مورد نیاز واحدها در زمان راه اندازی، کسب مجوزها ،دریافت اموزشهای لازم ، بازاریابی و توسعه بازار ،اگاهی از قوانین و مقررات مرتبط و اخرین تغییرات ان و سایر امور بروکراتیک و اداری در جهت رشد و تمرکز بیشتر سازمانی در این پژوهش به نقش پنجره واحد سازمانی در توسعه سیستمهای اقتصادی در ایران را با استفاده از ازمون توصیفی و همچنین ازمون تی تک نمونه ای و الفای کرونباخ و ازمون کولمرگروف اسمیرنوف به وسیله نرم افزار spssبررسی نموده ایم . به این نتیجه دست یافتیم که برای بخش دولتی به طور مشخص وجود پنجره واحد سازمانی میتواند منجر به یکپارچگی بیشتر و موثرتر نظامها و فرایندهای موجود ، تخصیص موثرتر و کاراتر منابع مالی و انسانی ،اصلاح منابع درامدی دولت ،افزایش رضایت ،افزایش امنیت ، افزایش یکپارچگی و شفافیت در امور ،کاهش فساد اداری و توانایی استفاده از تکنیک های پیچیده مدیریت ریسک و کنترل جریان امور شود .
  کلمات کلیدی : پنجره واحد سازمانی ، سازمانها ، توسعه اقتصادی ، سیستمهای اقتصادی ، اقتصاد ایران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 515 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اقتصادی
موضوعات
footer