دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل اثر نوسانات اقنصادی بر بازار صنعت طیور ایران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل اثر نوسانات اقنصادی بر بازار صنعت طیور ایران - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی علوم اقتصادی
 • تحلیل اثر نوسانات اقنصادی بر بازار صنعت طیور ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تحلیل اثر نوسانات اقنصادی بر بازار صنعت طیور ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  احمد جعفری صمیمی ، حمیدرضا توحید آملی


  چکیده فارسی:

  بی ثباتی اقتصاد کلان ، بخشهای مختلف اقتصادی از جمله بخش کشاورزی را تحت تاثیر قرار می دهند .لذا هدف مطالعه حاضر بررسی اثر نوسانات اقتصادی ( نااطمینانی تورم ،نوسانات نرخ ارز رسمی و رشد اقتصادی ) بر بازار صنعت طیور ایران در یک دوره 11 ساله (1393-1383) با استفاده از داده های سری زمانی ، فصلی وماهانه می باشد . همچنین به منظور تجزیه . تحلیل فرضیه های تحقیق از الگوهای واریانس ناهمسانی شرطی خود رگرسیون (ARCH) و تعمیم یافته (GARCH) و الگوی خود رگرسیون با وقفه های توزیعی (ARDL) استفاده شده است نتایج تحقیق نشان می دهد که اثر نوسانات نرخ تورم ونرخ ارز بر تولید مرغ منفی است و تاثیر نوسانات رشد اقتصادی بر تولید مرغ مثبت براورده شده است .
  کلمات کلیدی : نوسانات ، تورم ، رشد اقتصادی ، نرخ ارز ، صنعت طیور


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 532 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اقتصادی
موضوعات
footer