دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی عوامل تاثیر گذار بر پذیرش یادگیری سیار توسط دانشجویان آموزش عالی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی عوامل تاثیر گذار بر پذیرش یادگیری سیار توسط دانشجویان آموزش عالی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت آموزشی
 • ارزیابی عوامل تاثیر گذار بر پذیرش یادگیری سیار توسط دانشجویان آموزش عالی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی عوامل تاثیر گذار بر پذیرش یادگیری سیار توسط دانشجویان آموزش عالی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  امیر چاوشی ، حجت اله حمیدی


  چکیده فارسی:

  از انجا که انواع مختلف اموزش نیازمند راهبردها ، ابزارها و منابع متفاوت است .فناوری به تنهایی نمی تواند تضمینی برای یادگیری بهتر دهد و عوامل مختلفی روی پذیرش ان از سوی دانشجویان اموزش عالی تاثیر می گذارد . این عوامل شامل طیف وسیعی از مباحث می شوند .عواملی که اگر به صورت جداگانه و در خارج از زمبنه یادگیری سیار بررسی شوند .خود زیر مجموعه ای از مجموعه های وسیع دیگر هستند که هر یک از نیاز به پژوهش های عمیق دیگری خواهند داشت .علاوه بر این اگر این عوامل به صورت مجزا بررسی شوند شاید ارتباط چندانی با یکدیگر نداشته باشند .لذا نیاز است که عوامل مشابه به صورت یک دسته جداگانه در نظر گرفته شود تا تحلیل بهتری درباره تاثیر انها بر پذیرش یادگیری سیار صورت گیرد .در این راستا پژوهش حاضر اقدام به دسته بندی این عوامل جهت بررسی موضوعی و دقیق تر در هر مبحث نموده است .عوامل موثر بر پذیرش یادگیری سیار توسط دانشجویان به چهار دسته فنی ، اموزشی ،اجتماعی و شخصی تقسیم شده اند که عوامل موثر در این دسته ها جای می گیرند . نتایج نشان می دهد که پژوهشگران علاقه بیشتری به بررسی عوامل سادگی استفاده درک شده ، سودمندی درک شده و تاثیر اجتماعی داشته اند .
  کلمات کلیدی : یادگیری الکترونیکی ، یادگیری سیار ،انطباق با یادگیری سیار ، پذیرش یادگیری سیار ، دانشجویان اموزش عالی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 339 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-آموزشی
موضوعات
footer