دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رتبه بندی تولید کنندگان عمده شرکت شونیز بر اساس مولفه های ناب بودن - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • رتبه بندی تولید کنندگان عمده شرکت شونیز بر اساس مولفه های ناب بودن

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  رتبه بندی تولید کنندگان عمده شرکت شونیز بر اساس مولفه های ناب بودن


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  یعقوب علوی متین ، سینا چر تاب جاری ، عرفان طباخی قصبه


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر با هدف رتبه بندی تامین کنندگان عمده کارخانه شونیز تبریز از نظر شاخص های تولید ناب انجام شده است . برای نیل به هدف فوق 3 سوال تدوین شده است . روش مورد استفاده در این تحقیق توصیفی و جامعه اماری این تحقیق عبارت است از 150 نفر از مدیران و کارکنان کارخانه ی تولیدی شونیز و تامین کنندگان ان که به روش نمونه گیری تصادفی ساده جمع اوری شده است .در این تحقیق به منظور تهیه و تدوین مبانی نظری و پیشینه تحقیق از مطالعات کتابخانه ای استفاده شده است .همچنین به منظور جمع اوری داده ها و اطلاعات برای پاسخ گویی به سوالات تحقیق از پرسشنامه استفاده شده است .روایی پرسشنامه به صورت روایی صوری و پایای ان با استفاده از ضریب الفای کرونباخ و به تفکیک مولفه های تولید ناب محاسبه شده است .برای تجزیه و تحلیل داده ها AHPفازی و روش Topsis فازی استفاده شده است.
  کلمات کلیدی : تولید ناب ، تامین کنندگان کارخانه شونیز ، ریاضیات فازی ، حذف اتلاف ، بهبود مستمر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 805 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer