دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:کارآفرینی و فرصت های کسب و کار - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:کارآفرینی و فرصت های کسب و کار - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • کارآفرینی و فرصت های کسب و کار

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  کارآفرینی و فرصت های کسب و کار


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:


  چکیده فارسی:

  کارافرینی همزمان با اغاز زندگی انسان بر روی زمین و تلاش برای کسب درامد و تامین مایحتاج زندگی پا به عرصه وجود گذاشته است . لیکن طرح این مقوله به عنوان یک مفهوم علمی سابقه چندانی ندارد و علیرغم تحقیقات گسترده ای که طی سالهای اخیر در حوزه مسائل مربوط به کارافرینی انجام شده است .این علم هنوز دوران طفولیت خود را می گذراند و در حد مطلوب قدرت تجویز گری نیافته است امروزه کشورها و سازمانهای بی المللی به این نتیجه رسیده اند که توسعه کارافرینی تاثیری مثبت و مستقیم در بسیاری از فعالیتهای مختلف کشورها داشته است .کارافرینی فرایند ایجاد و دستیابی به فرصتها و دنبال کردن انها بدون توجه به منابعی است که در حال حاضر موجود است . مقوله کارافرینی مفهومی عینی و عملی است که ریشهای به دازای تاریخ بشر دارد هر چند به عنوان یک رشته علمی جدید طی سه دهه اخیر به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است. در این مقاله سعی خواهد شد تا به بررسی مسئله کارافرینی و فرصتهای کسب و کار از ابعاد و جنبه مختلف مورد بررسی و واکاوی قرار بگیرد .
  کلمات کلیدی : کارافرینی ، فرصت ، کسب و کار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 285 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer