دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر سیاست های فعال بازار کار در ایران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر سیاست های فعال بازار کار در ایران - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • مروری بر سیاست های فعال بازار کار در ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر سیاست های فعال بازار کار در ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رحیم تقی زاده ، زهره صالحی فرد


  چکیده فارسی:

  یکی از بحران هایی که کشور ما از لحاظ اقتصادی با ان مواجه است مسئله اشتغال است .از راه حل های مبارزه با بیکاری بررسی و تعیین تاثیر سیاست های بازار کار بر تقاضای نیروی کار در اقتصاد ایران است که پتانسیل ها و خلاهای موجود در سطح کشور را به تصویر می کشد و همچنین زمینه طرح موضوعات جدید در بازار کار کشورهای مختلف و ارائه تجارب ان کشورها را نیز فراهم می نماید .بررسی سیاست های فعال بازار کار ، سیاست های توسعه با محوریت منابع انسانی و توسعه علمی، اهمیت و ضرورت انجام این تحقیق و تحقیقات اینده پیرامون بازار کار را تبیین می نماید . هدف از این پژوهش تبیین نظری سیاست های بازار کار در اقتصاد و بررسی جایگاه این سیاست ها در برنامه ششم توسعه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی ایران است . به بیان دیگر این تحقیق در قالب یک مطالعه اسنادی و کاوش در اسناد برنامه توسعه ششم به تشریح جایگاه سیاست های فعال بازار کار می پردازد .بررسی نشان می دهد که با توجه به شرایط بحرانی بازار کار ایران از یک سو و قابلیت سیاست های فعال در توسعه اشتغال ، تدابیر لحاظ شده در برنامه ششم توسعه برای خط مشی گذاری بازار کار ایران کافی نیست.
  کلمات کلیدی : ارزیابی ، بازار کار ، اشتغال ، سیاست های فعال بازار کار ، سیاست های غیر فعال بازار کار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 627 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer