دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رابطه هوش عاطفی کارکنان با تجربه به مشتریان در شعب بانک سپه استان ایلام - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رابطه هوش عاطفی کارکنان با تجربه به مشتریان در شعب بانک سپه استان ایلام - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی روانشناسی عمومی
 • رابطه هوش عاطفی کارکنان با تجربه به مشتریان در شعب بانک سپه استان ایلام

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  رابطه هوش عاطفی کارکنان با تجربه به مشتریان در شعب بانک سپه استان ایلام


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  افشار پیری ، یاسان اله پور اشرف


  چکیده فارسی:

  هدف از انجام این پژوهش رابطه هوش عاطفی کارکنان با تجربه مشتریان در شعب بانک سپه استان ایلام می باشد . این پژوهش از لحاظ هدف کاربردی و از لحاظ روش همبستگی – تحلیلی بوده و برای جمع اوری داده ها از روش میدانی و ابزار پرسشنامه استفاده شده است .در این تحقیق برای گرداوری اطلاعات پیشینه و مبانی نظری از روش کتابخانه ای و برای داده های اماری از روش میدانی استفاده شده است .پرسشنامه های مورد استفاده در این مطالعه شامل مقیاس های هوش عاطفی کارکنان و تجربه مشتریان است .ضریب پایایی پرسشنامه 85/0 بود . با استفاده از نرم افزارSPSS داده های جمع اوری شده مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. نتایج نشان دهنده ی رابطه هوش عاطفی کارکنان با تجربه مشتریان در شعب بانک سپه استان ایلام بود . بنابراین هر چه میزان هوش عاطفی کارکنان بیشتر باشد تجربه مشتریان نیز ارتقا می یابد و مجهز بودن به کارکنانی که احساسات مثبت خود را بروز می دهند باعث ایجاد تجربه لذت بخش در مشتریان می شود .
  کلمات کلیدی : هوش عاطفی ، تجربه مشتریان ، بانک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 400 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer