دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر یادگیری سازمانی بر موفقیت مدیریت ارتباط با مشتری( مطالعه موردی : بانک های خصوصی شهر کرمانشاه )

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی تاثیر یادگیری سازمانی بر موفقیت مدیریت ارتباط با مشتری( مطالعه موردی : بانک های خصوصی شهر کرمانشاه )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر یادگیری سازمانی بر موفقیت مدیریت ارتباط با مشتری( مطالعه موردی : بانک های خصوصی شهر کرمانشاه )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فیروزه حاج علی اکبری ، منوچهر رضایی


  چکیده فارسی:

  بی شک می توان گفت مهم ترین دارایی اغلب سازمان ها مشتریان انها هستند . مشتریان به خاطر ارتباط مستقیمی که با اقدامات یک سازمان دارند ،منبع ارزشمندی برای فرصت ها ، تهدیدات و سوالات عملیاتی مرتبط با صنعت مربوطه می باشند . امروزه برای رشد و بقا در عرصه رقابت اقتصادی شرکت ها و سازمانها باید مشتری مداری اهمیت ویژه ای داده و ارتباط خود را با خریداران کالا بیش ازپیش افزایش دهند .هدف این پژوهش بررسی ارتباط بین فرایندهای یادگیری سازمانی و اثر بخشی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری بوده است .تعداد فرضیات مورد ازمون در این پژوهش 10 فرضیه بود که با روش پیمایشی بررسی شد . جامعه اماری این پژوهش بانکهای خصوصی شهر کرمانشاه بود که بر اساس روش نمونه گیری طبقه ای 327 نفر به عنوان نمونه برای جمع اوری داده ها انتخاب شدند . در این پژوهش برای تجزیه و تحلیل داده ها و ازمون فرضیات از روش تحلیل عاملی تاییدی با استفاده از نرم افزارAMOS معادلات ساختاری نسخه 22 استفاده شده است . نتایج تحقیق نشان داد که فرهنگ سازمانی با مشارکت درون سازمانی ارتباط معناداری دارد .ولی با یکپارچگی درون سازمانی ارتباط معنادار ندارد . همچنین مشارکت درون سازمانی با تسهیم اطلاعات عدم رابطه ولی با کیفیت اطلاعات ارتباط معناداری دارد . یکپارچگی درون سازمانی نیز با تسهیم اطلاعات رابطه مثبت ولی با کیفیت اطلاعات ارتباط معناداری ندارد . کیفیت اطلاعات با عملکرد مشتری و عملکرد تجاری ارتباط معناداری دارد .
  کلمات کلیدی : فرهنگ سازمانی ، کیفیت اطلاعات ، مشارکت درون سازمانی ، یکپارچگی درون سازمانی ، تسهیم اطلاعات ، عملکرد مشتری ، عملکرد کسب و کار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 1130 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer