دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر بین سابقه و تخصیص مالی مدیر عامل بر حق الزحمه حسابرسی ( در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر بین سابقه و تخصیص مالی مدیر عامل بر حق الزحمه حسابرسی ( در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • بررسی تاثیر بین سابقه و تخصیص مالی مدیر عامل بر حق الزحمه حسابرسی ( در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر بین سابقه و تخصیص مالی مدیر عامل بر حق الزحمه حسابرسی ( در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فهیمه مومنی ،دکتر جواد قدیم پور ، دکتر سعید علی پور


  چکیده فارسی:

  طی سالهای گذشته با افزایش رقابت بین موسسات حسابرسی این حرفه دستخوش تحولات زیادی گردیده است .رقابت حرفه ای رو به افزایش و فشارهای اقتصادی عوامل مضاعفی است که صاحبکاران را به رابطه خدمات حسابرسی و حق الزحمه حسابرسی حساس نموده است .هدف تحقیق بررسی تاثیر یابقه و تخصص مالی مدیر عامل بر قیمت گذاری حسابرسی می باشد .به این منظوربا اعمال شرایط پژوهش تعداد 80 شرکت برای دوره زمانی 1390 تا 1394به عنوان نمونه انتخاب شده اند . روش پژوهش از بعد فرایند نوعی تحقیق کمی و جزو تحقیقات کاربردی است و روش تجزیه و تحلیل داده ها از نوع همبستگی و رگرسیونی است . در پژوهش حاضر سابقه و تخصص مالی به عنوان شاخصی برای مدیر عامل بیان گردیده است . نتایج پژوهش نشان می دهد که سابقه و تخصص مالی مدیر عامل بر حق الزحمه حسابرسی تاثیر منفی دارد .
  کلمات کلیدی : سابقه مدیر عامل ، تخصیص مدیرعامل ، حق الزحمه حسابرسی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 738 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer