دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی و سطح بندی عوامل کلیدی موفقیت مدیریت زنجیره تامین سبز با استفاده از تکنیک ISM( مطالعه موردی : شرکت فراورده های گوشتی البرز) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • شناسایی و سطح بندی عوامل کلیدی موفقیت مدیریت زنجیره تامین سبز با استفاده از تکنیک ISM( مطالعه موردی : شرکت فراورده های گوشتی البرز)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شناسایی و سطح بندی عوامل کلیدی موفقیت مدیریت زنجیره تامین سبز با استفاده از تکنیک ISM( مطالعه موردی : شرکت فراورده های گوشتی البرز)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مژگان محمدزاده ، سحر اشوری


  چکیده فارسی:

  افزایش فشارها از سهام داران ، سازمان های دولتی و غیر دولتی ، صنایع را مجبور به اجرای طرح های زنجیره سبز (GSCM) می کنند . اجرای موفقیت امیزGSCM برای صنایع برای افزایش عملکرد اقتصادی و محیطی و تضمین پایداری در کسب و کار اهمیت دارد . هدف اصلی این پژوهش شناسایی و سطح بندی عوامل مهم مرتبط برای اجرای موفقیت امیز GSCM است.این مقاله در اغاز با مطالعه متون علمی و کسب نظر خبرگان شرکت فراورده های نفتی گوشتی البزر مهم ترین فاکتورهای کلیدی موفقیت در مدیریت زنجیره تامین سبز را معرفی می کند و سپس با استفاده از رویکرد مدلسازی ساختاری تفسیری به بررسی روابط بین این عوامل میپردازد . پژوهخش حاضر از نوع هدف تحقیقی کاربردی و از نوع گرداوری داده ها توصیفی – پیمایشی می باشد .با استفاده از این روش فاکتورهای محرک که اثار تشدید کنندهای بر سایر متغیرها دارند و نیز متغیرهایی که نسبت به سایر فاکتورها مستقل اند شناسایی می شوند .تحلیل این فاکتورها نشان میدهد عواملی چون بهبود کیفیت زندگی ایجاد مزیت رقابتی پایدار در سازمان در بالاترین سطح اولویت نسبت به سایر فاکتورها قرار دارند .
  کلمات کلیدی : مدیریت زنجیره تامین ، زنجیره تامین سبز ، مدیریت زنجیره تامین سیز ،ISM


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 695 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer