دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:راهکارهای توسعه فرهنگ نواوری در سازمانها - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:راهکارهای توسعه فرهنگ نواوری در سازمانها - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • راهکارهای توسعه فرهنگ نواوری در سازمانها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  راهکارهای توسعه فرهنگ نواوری در سازمانها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حسین محمود زاده


  چکیده فارسی:

  تحقیق حاضر با هدف کلی یافتن راهکارهایی جهت تقویت نواوری و خلاقیت در کارکنان ، کارشناسان و مدیران سازمان ها به منظور دستیابی به تعالی و شکوفایی سازمانی انجام شده است .بایستی منابع انسانی سازمان که عمده ترین منبع توسعه نواوری در سازمان می باشند ، در کلیه سطوح به این باور برسند که اصولا بقای سازمان در دنیای رقابتی و بازارهای پیچیده داخلی و بین المللی امروز ، منوط به خلاقیت و نواوری همگانی بوده و همه نیروها باید در جهت ایجاد نواوری و خلاقیت در سازمان فعالیت نمایند .برای ایجاد و تداوم نواوری و شکوفایی در سازمان بایستی عادت به تفکر را در کارکنان ، کارشناسان ، مدیران ایجاد کرد . چرا که خلاقیت با تفکر به وجود می اید و ارزش تفکر به قدری زیاد است که در تعالیم اسلامی ارزش یک ساعت تفکر بر 70 سال عبادت بدنی بدون تفکر برتری داده شده است . وقتی تفکر و اندیشه در راستای ماموریت و اهداف سازمان به صورت عادت روزمره دراید ، مجموعه کارکنان یک سازمان به دنبال شکوفایی و ارتقای سازمان مربوطه خواهند بود . این تفکر به صورت یک فرهنگ سازمانی در لایه های مختلف سازمان رسوخ کرده و در اجرای استراتژی تاثیر کلی و دائمی می گذارد . سازمانهای موفق سازمان هایی هستند که مدیران ، کارشناسان و کارکنان ان بر اساس استراتژی سازمان همواره در یک رقابت پویا به دنبال نواوری و خلاقیت باشند و تفکر در نیروهای سازمان به صورت یک عادت و وظیفه سازمانی تلقی گردد .در این صورت با نهادینه شدن خلاقیت و تولید فکر و اندیشه نو ، سازمان تبدیل به یک سازمان خلاق ،نواور و شکوفا می گردد و حاصل ان هم افزایی در نواوری سازمانی است . حاصل فکر جمعی موجب هم افزایی در سازمان شده و نهایتا یک هم اوایی جمعی موجب تلاش سازمان در راستای هدف های سازمان با فکر نو و شکوفایی سازمان می گردد.
  کلمات کلیدی : خلاقیت ، نواوری ، پیشرفت کارکنان ، حل مسائل سازمانی ، تعالی سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 469 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer