دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر روند فروش و خوش بینی مدیریت بر چسبندگی هزینه ها - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر روند فروش و خوش بینی مدیریت بر چسبندگی هزینه ها - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تاثیر روند فروش و خوش بینی مدیریت بر چسبندگی هزینه ها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر روند فروش و خوش بینی مدیریت بر چسبندگی هزینه ها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  معصومه ابراهیمی ، فاطمه صراف ،حسن فرجزاده دهکردی


  چکیده فارسی:

  یکی از مفروضات اولیه حسابداری مدیریت بیانگر ان است که تغییرات هزینه ها رابطه ای متناسب با افزایش و کاهش سطح فعالیت دارد.اما این فرض با مطرح شدن بحث چسبندگی هزینه ها توسط اندرسون و همکارانش (2003) مورد بحث قرار گرفته است . به این معنا که میزان افزایش در هزینه ها با افزایش در سطح فعالیت بیش تر از میزان کاهش در هزینه ها در ازای همان میزان کاهش در سطح فعالیت است . مطابق یکی از فرضیه های ارائه شده ، چسبندگی هزینه ها نتیجه تصمیمات سنجیده مدیران است .در این پژوهش از دیدگاه مدیریت درباره فروش اتی شرکت به عنوان معیاری برای اندازه گیری تصمیات سنجیده مدیران استفاده شده است .هدف اصلی این پژوهش ان است که تاثیرات روند فروش و خوش بینی مدیریت را بر رفتار نامتقارن هزینه ها بررسی نمایند .بدین منظور ازاطلاعات 104 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران طی سالهای 1388 تا 1394 استفاده شده است .نتایج پژوهش نشان داد که با افزایش فروش در دوره قبل ، هزینه ها در دوره جاری چسبنده خواهند کرد و چسبندگی هزینه ها در زمانی که فروش ، دو دوره متوالی افزایش یافته است .بیشتر است .همچنین نتایج نشان دادند که خوش بینی مدیریت اثر معناداری بر رابطه بین بهای تمام شده کالای فروش رفته و فروش ندارد.
  کلمات کلیدی : چسبندگی هزینه ، رفتار نامتقارن هزینه ها ، خوش بینی مدیریت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 487 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer