دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی مدیریت دانش و نقش ان در یادگیری سازمانی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی مدیریت دانش و نقش ان در یادگیری سازمانی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • بررسی مدیریت دانش و نقش ان در یادگیری سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی مدیریت دانش و نقش ان در یادگیری سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد مهدی مظفری ، دل ارام جعفر قلی


  چکیده فارسی:

  امروزه با توجه به افزایش علوم پدیده هایی مانند مدیریت دانش و یادگیری سازمانی به دلیل تغییرات وسیع در حوزه علوم مدیریت پدید امدند .سازمانها برای رسیدن به موفقیت دانش را سرمایه ای می دانند که باید بین افراد مبادله شود و قابلیت رشد را داشته باشد .یادگیری سازمانی ، دانش دیگری را پدید می اورد و مدیریت دانش ، توانایی توسعه یادگیری سازمانی را دارد .برای یک سازمان دانش سرمایه ی تغییر پذیر است و اگر بتوان به نحوی موثر از ان استفاده کرد موجب ایجاد یا حفظ مزیت رقابتی برای سازمان خواهند شد و مزایای چشمگیری را پدید می اورد . هدف از این تحقیق برسی مدیریت دانش و نقش ان در یادگیری سازمانی است .در ابتدا مفاهیمی از دانش ،مدیریت دانش و یادگیری سازمان بیان کرده و در نهایت پس از درک این مفاهیم به طور کامل به بررسی مدیریت دانش و نقش ان در یادگیری سازمانی پرداختیم .
  کلمات کلیدی : دانش، مدیریت دانش ، یادگیری سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 457 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer