دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی ویژگی قرار داد های Earn-Out در معاملات M&A

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی ویژگی قرار داد های Earn-Out در معاملات M&A

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی ویژگی قرار داد های Earn-Out در معاملات M&A


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سارا منجم ، مهران سعیدی اقدم


  چکیده فارسی:

  Earn-Out یک مکانیزم مبادله ای با احتساب ریسک است که اغلب در معادلات M&A ( ادغام و تصاحب ) استفاده می گردد و لذا به عنوان یک بخش از قیمت خرید است که به تعویق افتاده تا بر اساس عملکرد تجارت در طول زمان خاص پیش رو به قیمت مد نظر برسد . در Earn-Out در صورتی که فروشنده ارزش شرکت را بیش از قیمت پیشنهادی خریدار بداند .می توان به توافقی رسید که به رغم اختلاف در ارزیابی ها ، جذابیت معامله برای هردو طرف قرار داد حفظ شود .در این نوع قرار داد تکمیل تراکنش ها به صورت عمدی تامدتی (مورد توافق طرفین ) به طول می انجامد تا سهام معامله شده فرصت پیدا کند تا در نوسانات قیمتی ارزش ( قیمت ) مورد ادعای فروشنده را به اثبات برساند . در سالهای اخیر استفاده فزاینده از Earn-Out ها مربوط به انعکاس افزایش در دارایی های نا مشهود در مبادلات و نیز در ارتباط با علل اقتصادی عموما ضعیف تر و عدم اطمینان در مورد اینده مطرح شده است . در مقاله حاضر ابتدا ویژگی های قرارداد Earn-Out و کاربرد ان در معادلات M&A که در سطح جهانی به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد مورد بحث قرار گرفته و سپس بعد از بیان دلایل استفاده از این قرار داد نقاط ضعف و قوت ان مورد بررسی قرار می گیرد . در انتها نیز به بیان میزان استفاده از این نوع قرار داد در سطح جهان اشاره خواهد شد .
  کلمات کلیدی : قرار داده هایEarn-Out ، معاملاتM&A ، اقتصاد نامطمعن ،متریک های معامله


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 323 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer