دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:خودکار امدی در رفتار و رابطه ان با کارافرینی فردی و سازمانی - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • خودکار امدی در رفتار و رابطه ان با کارافرینی فردی و سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  خودکار امدی در رفتار و رابطه ان با کارافرینی فردی و سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حامد نادری، محمود نکویی مقدم


  چکیده فارسی:

  باورهای خود کارامدی به عنوان یک متغیر شخصیتی نقش به سزایی در نحوه برخورد افراد با مسائل زندگی دارند .نقش خود باوری به عنوان یک متغییر مداخله کننده در مدل های کارافرینی پررنگ است و همچنین بین اهداف و عملکردها و کسانی که اعتقاد قوی به قابلیت های خود دارند می توانند تلاش بیشتری را برای بدست اوردن نتایج مورد نظر خود در فعالیتهای کارافرینانه انجام دهند.خود کارامدی برای تاثیر گذاری در محیط مهم ترین مکانیزم روان شناختی است و بدون باور ایجاد و تولید اثرهای مطلوب و جلوگیری از اثرات نامطلوب ، افراد انگیزه کمی برای عمل کردن دارند و اگر افزایش فعالیت های کار افرینی هدف و نتیجه نهایی باشد .خودکارامدی با ایجاد یک ساختار قانونی وقوی می تواند برای ارزیابی تاثیر اموزش کارافرینی بکار رود .
  کلمات کلیدی : خودکار امدی ، رفتار ، کارافرینی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 7
  حجم فایل: 441 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer