دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر اقدامات مدیریت منابع انسانی از دیدگاه مبتنی بر دانش بر عملکرد نواوری با میانجیگیری سرمایه فکری( مطالعه موردی : شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس در شهر تهران ) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت منابع انسانی
 • بررسی تاثیر اقدامات مدیریت منابع انسانی از دیدگاه مبتنی بر دانش بر عملکرد نواوری با میانجیگیری سرمایه فکری( مطالعه موردی : شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس در شهر تهران )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر اقدامات مدیریت منابع انسانی از دیدگاه مبتنی بر دانش بر عملکرد نواوری با میانجیگیری سرمایه فکری( مطالعه موردی : شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس در شهر تهران )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مسعود سیم خواه ،الهه محمد خانی


  چکیده فارسی:

  عملکرد نواوری ترکیبی از موفقیت های کلی سازمان در نتیجه تلاش های صورت گرفته جهت نو کردن و بهبود دادن و به کار گیری جنبه های مختلف نواوری در سازمان می باشد .در این تحقیق به منظور دستیابی به عملکرد نواوری با توجه به اقدامات مدیریت منابع انسانی از دیدگاه مبتنی بر دانش پرداخته که شامل استخدام و انتخاب اموزش و توسعه ،ارزیابی عملکرد و جبران خدمات است .سرمایه فکری در این تحقیق شامل سه بعد سرمایه ساختاری ،سرمایه انسانی و سرمایه رابطه ای است . تحقیق حاضر به بررسی تاثیر اقدامات مدیریت منابع انسانی از دیدگاه مبتنی بر دانش بر عملکرد نواوری با میانجی گری سرمایه فکری پرداخته است .روش تحقیق حاضر توصیفی – پیمایشی کاربردی و از نوع همبستگی است . جامعه اماری شامل 1205 تن از مدیران شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس در شهر تهران است .روش نمونه گیری به صورت تصادفی و با استفاده از فرمول کوکران 291 نفر براورده شده است .جمع اوری اطلاعات نهایی تحقیق با استفاده از پرسشنامه صورت گرفته است .تحلیل یافته های جمعیت شناختی با نرم افزارSPSS نسخه22 و مدلسازی معادلات ساختاری با نرم افزارSMART PLS انجام گرفته است . نتایج تحقیق نشان داد که اقدامات مدیریت منابع انسانی به طور مستقیم بر عملکرد نواوری تاثیر مثبت و معنادار ندارد .همچنین سرمایه رابطه ای بر عملکرد رابطه ای به صورت مستقیم تاثیر مثبت و معنادار ندارد . ولی نقش میانجی متغیر سرمایه انسانی و سرمایه ساختاری در رابطه اقدامات مدیریت منابع انسانی و عملکرد نواوری تایید گردید .
  کلمات کلیدی : اقدامات مدیریت منابع انسانی از دیدگاه مبتنی بر دانش، سرمایه فکری ، عملکرد نو اوری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 375 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer