دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه رویکردی جهت انتخاب اقتصادی پروژه ها - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • ارائه رویکردی جهت انتخاب اقتصادی پروژه ها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه رویکردی جهت انتخاب اقتصادی پروژه ها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سیما مطلبی


  چکیده فارسی:

  به دلیل محیط رقابتی بازارها بنگاه های اقتصادی که در زمینه صنعت و یا ارائه خدمات فعالیت دارند .به سمت استفاده از روش های جدید جهت مدیریت این بنگاه ها پیش می روند .مدیریت استراتژیک نگرشی نوین است که امکان فعالیت پیروزمندانه شرکت ها در شرایط رقابتی را در اختیار بنگاه ها قرار می دهد . در این پژوهش یک مجموعه اموزشی مورد مطالعه قرار گرفته است . با استفاده از روش جریان نقدی تنزیل شده (NPV) به صرفه بودن خرید تجهیزات هوشمندسازی مدارس برای کلاس های درس این مجموعه اموزشی از لحاظ اقتصادی بررسی شد و طبق نتایج بدست امده سرمایه ی اولیه هزینه شده در مدت زمان کمتر از یک سال بازگشت داده می شود .
  کلمات کلیدی : مدیریت استراتژیک ، پروژه ، مدیریت پروژه ، مدل های انتخاب پروژه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 272 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer