دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:اخلاق و اصول اساسی معیارهای پذیرش ریسک - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت ریسک
 • اخلاق و اصول اساسی معیارهای پذیرش ریسک

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  اخلاق و اصول اساسی معیارهای پذیرش ریسک


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  دکتر مسلم محمدی ، فاطمه ابوالهادی


  چکیده فارسی:

  ریسک نکردن در زندگی بزرگترین ریسک است و می توان گفت ریسک پذیری قسمت جدایی ناپذیر هر فعالیت اقتصادی است . منظور از فعالیت اقتصادی استفاده از منابع موجود و در دسترس برای اینده ای نامطمئن می باشد تنها مطلبی که در مورد اینده حتمی است عدم اطمینان و ریسک است و به بیان ساده تر می توان گفت دستیابی به عملکرد اقتصادی بهتر با عدم اطمینان بیشتر ( ریسک پذیری بیشتر ) همراه است و تمامی افراد و سازمانها باید ریسک هایی را که در کسب و کار خود انجام می دهند بشناسند و به جای انکه به حدس و گمان واهی بپردازند باید قادر به انتخاب عقلانی ریسک ها باشند . تقریبا می توان گفت در بعضی موارد که ریسک کردن با شناخت شرایط بازار صورت می گیرد می تواند بهترین و کوتاه ترین راه برای رسیدن به سود و منفعت بالا باشد اما در شرایطی که ریسک عقلانی و با عدم شناخت شرایط صورت می گیرد تمام اهداف و فعالیتهای انجام شده به یک باره نابود مبشوند .
  کلمات کلیدی : ریسک ، ریسک گریزی ، ریسک پذیری ، اخلاق


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 224 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer