دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:عملکرد شرکت های تابعه : نقش استراتژی شرکت مادر و بلوغ سازمانی - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • عملکرد شرکت های تابعه : نقش استراتژی شرکت مادر و بلوغ سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  عملکرد شرکت های تابعه : نقش استراتژی شرکت مادر و بلوغ سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  شهرام خلیل نژاد ، رحیم زارع ، محمد رضا دانشور دیلمی


  چکیده فارسی:

  هدف اصلی این پژوهش مطالعه رابطه استراتژی سرپرستی و اثر بخشی شرکت های زیر مجموعه بوده است . به علاوه پژوهش حاضر بررسی می کند که ایا بلوغ سازمانی شرکت های زیر مجموعه این رابطه را تقویت می نماید یا تضعیف . پژوهش حاضر توصیفی تحلیلی است . به این صورت که یافته های پژوهش در رابطه با سوالات پژوهشی، جمع اوری و سپس انتخاب ، متمرکزو به صورت خلاصه تنظیم شده است . در مرحله بعد اطلاعات به دست امده را طبقه بندی کرده و جزئیات برای دستیابی به حالت کلی براورده شده است .سپس روابط میان موضوعات را بررسی کرده است و در نهایت بر اساس زنجیره ای از شواهد و ایجاد روابط منطقی میان مطالب نتیجه گیری صورت پذیرفت .در نتیجه یافته ها نشان داد که استراتژی سرپرستی هلدینگ و اثر بخشی شرکت زیر مجموعه رابطه متقابل دارند . همچنین رابطه بین استراتژی سرپرستی هلدینگ و اثر بخشی شرکت های زیر مجموعه به وسیله ی بلوغ سازمانی شرکت زیر مجموعه تقویت می شود .
  کلمات کلیدی : استراتژی سرپرستی ، اثر بخشی ، بلوغ سازمانی ، هلدینگ


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 494 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer