دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر مسائل زمانبندی جریان کارگاهی تحت عدم قطعیت - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • مروری بر مسائل زمانبندی جریان کارگاهی تحت عدم قطعیت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر مسائل زمانبندی جریان کارگاهی تحت عدم قطعیت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  خسرو زمان پور


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی جامع و سیستماتیک ادبیات موضوعی مسائل زمانبندی جریان کارگاهی تحت شرایط عدم قطعیت می پردازد .در میان وظایف مختلف در تدارکات تولیدی ، زمانبندی کارها یکی از مهم ترین مسائل در سطح تصمیم گیری های عملیاتی برای قادر ساختن سازمانها در رسیدن به ضایت بخشی می باشد . مسائل زمانبندی جریان کارگاهی (FS) شامل توالی عملیات در محیط هایی است که در ان فعالیت ها ، عملیات ها در یک جریان پیوسته انجام می شوند.این نوع پیکربندی شامل خطوط مونتاژ و صنایع شیمیایی ، الکترونیکی ، مواد غذایی، متالورژی و غیره است .تاکنون زمانبندی تقریبا برای موارد قطعی بررسی شده است که در ان تمامی پارمتراها در طول زمان تغییر نمی کنند و مشخص هستند . اما در دنیای واقعی رخدادها اغلب در شرایط عدم قطعیت اتفاق می افتند که می تواند بر روی فرایندهای تصمیم گیری اثرگذار باشد . بنابراین مطالعه زمانبندی و توالی عملیات تحت شرایط عدم قطعیت اهمیت بالایی دارد چرا این که شرایط می تواند باعث بی نظمی ها و اختلالات شود .هدف از این مقاله مرور بر ادبیات موضوعی مسائل زمانبندی جریان کارگاهی در شرایط عدم قطعیت است . برای این منظور تعداد 40 مقاله در مورد مسائل جریان کارگاهی و همچنین زمانبندی جریان کارگاهی انعطاف پذیر که از سال 2014 تا اکتبر 2017 منتشر شده اند . مورد تجزیه و تحلیل و طبقه بندی قرار گرفته است .در نهایت پس از نتیجه گیری از مطالعات انجام شده برخی از فرصت های تحقیقاتی در این زمینه ارائه شده است .
  کلمات کلیدی : جریان کارگاهی ، جریان کارگاهی انعطاف پذیر ، عدم قطعیت ، تدارکات تولید ، مرور ادبیات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 23
  حجم فایل: 764 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer