دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر مدیریت زنجیره تامین(SCM) بر تولید به هنگام (JIT) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • بررسی تاثیر مدیریت زنجیره تامین(SCM) بر تولید به هنگام (JIT)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر مدیریت زنجیره تامین(SCM) بر تولید به هنگام (JIT)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  کمال الدین رحمانی ، رامین صادقی اصل


  چکیده فارسی:

  هدف این پژوهش بررسی و شناسایی تاثیر مدیریت زنجیره تامین بر تولید به هنگام می باشد . روش تحقیق توصیفی پیمایشی و از نوع همبستگی میباشد و جامعه اماری30 نفر از مدیران ارشد یا مدیران تولید که به روش سرشماری انتخاب شدند و دو پرسشنامه استاندارد برای سنجش مدیریت زنجیره تامین و تولید به هنگام تکمیل شدند که ضریب الفای کرونباخ انها به ترتیب 807/0 و 699/0 می باشد . به منظور تجزیه و تحلیل داده ها و ازمون فرضیه ها و ترسیم جداول و نمودارها از نرم افزارSPSS استفاده شده است . برای تعیین نرمال بودن داده ها از ازمون کلموگروف- اسمیرنف و با توجه به نرمال بودن داده ها از ازمون رگرسیون چندگانه گام به گام استفاده شد . مطالبق با ازمون رگرسیون از 6 بعد مدیریت زنجیره تامین 5 بعد ان بر تولید به هنگام تاثیر مثبت و معنی داری دارد.در کل نتایج تحقیق نشان دهنده یوجود تاثیر مثبت و معنی دار بین مدیریت زنجیره تامین و تولید به هنگام می باشد .
  کلمات کلیدی : مدیریت زنجیره تامین(SCM) ، تولید به هنگام(JIT) ،( کانبان ، کاهش حجم مازاد تولید ،کاهش زمان راه اندازی و برنامه زمان بندی )


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 580 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer