دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی های مکرر و چند باره کارفرمایان بر روی اسناد طراحی و تاثیر ان بر افزایش زمان پروژه ها ( مطالعه موردی : پروژه خط 2 قطار شهری تبریز) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت پروژه
 • بررسی های مکرر و چند باره کارفرمایان بر روی اسناد طراحی و تاثیر ان بر افزایش زمان پروژه ها ( مطالعه موردی : پروژه خط 2 قطار شهری تبریز)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی های مکرر و چند باره کارفرمایان بر روی اسناد طراحی و تاثیر ان بر افزایش زمان پروژه ها ( مطالعه موردی : پروژه خط 2 قطار شهری تبریز)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حسین سیف ،علی رستمی


  چکیده فارسی:

  امروزه موضوع زمانبندی پروژه ها ، دلایل و علل عقب ماندگی از برنامه های موجود مشکلات زیادی را برای پیمانکاران و کارفرمایان پروژه ها ایجاد نموده است . در این پژوهش اهمیت این موضوع که زمان بررسی تیم های موازی کارفرمایان چه نتیجه ای در اتمام پروژه دارد مورد بررسی قرار گرفته است .بررسی با نرم افزارMSP انجام گرفته است و زمانهای خاتمه کار با توجه به مدت زمان بررسی ها مورد ارزیابی قرار گرفته است . با توجه به نتیجه ای که بدست امد هر چه تیم های بررسی کننده افزایش یابد زمان بیشتری صرف جواب دهی به تیم های بررسی کننده می شود و باعث عقب ماندگی پروژه میگردد .
  کلمات کلیدی : زمانبندی ، MSP


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 6
  حجم فایل: 408 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:

  نظر


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-پروژه
موضوعات
footer