دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:یک روش تجدید نظر شده برای رتبه بندی اعداد فازی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:یک روش تجدید نظر شده برای رتبه بندی اعداد فازی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • یک روش تجدید نظر شده برای رتبه بندی اعداد فازی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  یک روش تجدید نظر شده برای رتبه بندی اعداد فازی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  وحید محمدی ، اسماعیل مهدی زاده


  چکیده فارسی:

  رتبه بندی اعداد فازی نقش بسیار مهمی در تصمیم گیری و بهینه ساازی فازی ایفا می کند .تاکنون روش های بسیار زیادی برای رتبه بندی اعداد فازی ارائه شده است که هر کدام از این روشها از یک یا چند شاخص برای رتبه بندی فازی استفاده می کنند .در سال 2008 وانگ و لی روشی تجدید نظر شده بر اساس روش چو و تسائو برای رتبه بندی اعداد فازی ارائه نمودند . در این روش از مرکز ثقل برای رتبه بندی اعداد فازی استفاده شده بود .اگر چه این روش توانست ضغف روش چو و تسائو را برطرف نماید .اما این روش نیز به هنگام رتبه بندی با ایراداتی همراه بود . در این مقاله ما یک روش جدید برای رتبه بندی اعداد فازی بر اساس روش وانگ و لی ارائه میکنیم .
  کلمات کلیدی : اعداد فازی ، رتبه بندی اعداد فازی ، مرکز ثقل ، مساحت اعداد فازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 581 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer