دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی درک کیفیت خدمات الکترونیکی و رضایت مندی مشترکان ADSL مخابرات استان تهران - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • ارزیابی درک کیفیت خدمات الکترونیکی و رضایت مندی مشترکان ADSL مخابرات استان تهران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی درک کیفیت خدمات الکترونیکی و رضایت مندی مشترکان ADSL مخابرات استان تهران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سمیرا شریفی قمی ، حجت اله حمیدی


  چکیده فارسی:

  در سالهای اخیر که گرایش به استفاده از خدمات الکترونیکی رو به افزایش است .ارائه خدمات الکترونیکی با کیفیت یک استراتژی رقابتی محسوب می شود .هدف پژوهش ارزیابی درک کیفیت خدمات الکترونیکی ( کارایی ، در دسترس بودن ، اجرا ، محرمانگی ،پاسخگویی ، جبران خدمات و ارتباط ) و رضایتمندی و وفاداری مشترکان اینترنت پر سرعت مخابرات استان تهران می باشد . روش پژوهش توصیفی از نوع همبستگی است و جامعه اماری مشترکان اینترنت پر سرعت مخابرات استان تهران هستند . روش نمونه گیری تصادفی ساده و حجم نمونه 384 نفر بوده است . ابزار گرداوری داده ها پرسشنامه و اعتبار پرسشنامه توسط تست الفای کرونباخ و تجزیه و تحلیل بر اساس تحلیل عاملی تاییدی و مدل معادله ساختاری و نرم افزارهای spss و lisrel بوده است . طبق یافته های پژوهش ابعاد کارایی، اجرا، پاسخ گویی ، جبران خدمات و ارتباط به طور مستقیم بر رضایتمندی مشتری اثر گذار است و رابطه مستقیم بین رضایتمندی مشتری و وفاداری مشتری وجود دارد .
  کلمات کلیدی : کیفیت خدمات الکترونیکی ، کارایی ، پاسخ گویی ، رضایت مندی مشتری ، وفاداری مشتری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 682 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer