دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر به کارگیری هوش تجاری در اثر بخشی و موفقیت سازمانها - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر به کارگیری هوش تجاری در اثر بخشی و موفقیت سازمانها - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی هوش تجاری
 • تاثیر به کارگیری هوش تجاری در اثر بخشی و موفقیت سازمانها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر به کارگیری هوش تجاری در اثر بخشی و موفقیت سازمانها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سپیده شاه مرادی ، سمانه سادات واسعی ،مریم تکلو ، علیرضا جهانی


  چکیده فارسی:

  در عصر حاضر استفاده از سامانه هوش تجاری می تواند قدرت رقابت پذیری یک سازمان را به طور چشمگیری افزایش دهد و افزایش و از دیگر سازمانها متمایز نماید .این راه حل این امکان را به سازمانها می دهد تا با بکارگیری اطلاعات موجود از مزایای رقابتی و پیشرو بودن بهره برداری نمایند .سازمان ها باید این اصل را که امروزه ابزارهای رقابتی تغییر کرده بپذیرند و به دنبال پییشی گرفتن از رقبا با ابزارهای جدید رقابتی باشند .هوش تجاری یکی از این ابزارها می باشد .با وجود این تغییر چشمگیر در الگوهای رقابتی و درک ارزش ها ، تحقیقات تجربی کمی به فرایندهای به کارگیری این سیستم در موفقیت سازمان ها پرداخته اند .هدف از این مطالعه بررسی تاثیر هوش تجاری بر اثر بخشی و موفقیت سازمان است . در این مقاله به اثار مثبتی که به هوش تجاری بر موفقیت سازمان دارد اشاره شده است و به مزایای ان پرداخته شده است .
  کلمات کلیدی : هوش تجاری(BI) ، سازمان ، تصمیم گیری ، اثر بخشی سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 546 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
هوش-تجاری
موضوعات
footer