دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:عوامل تاثیر گذار بر عملکرد سطح سرمایه گذاری در شرکت های فعال بورس اوراق بهادار تهران - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • عوامل تاثیر گذار بر عملکرد سطح سرمایه گذاری در شرکت های فعال بورس اوراق بهادار تهران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  عوامل تاثیر گذار بر عملکرد سطح سرمایه گذاری در شرکت های فعال بورس اوراق بهادار تهران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  کامیار قاضی خوانساری ، رضا خامی ،حمید باجلان


  چکیده فارسی:

  در این مقاله عوامل تاثیر گذار بر عملکرد سطح سرمایه گذاری شرکت های فعال بورس اوراق بهادار تهران با استفاده از نرم افزارEviews6 مورد بررسی قرار داده شده است . برای این منظور سه عامل اثر گذار مانند ( اهرم مالی ،سوداوری و رشد شرکت ) با سطح سرمایه گذاری در فاصله زمانی 1388 ال 1393 در بورس اوراق بها دار تهران مورد بررسی قرار داده است .نمونه اماری 93 شرکت در مجموع 465 شرکت با روش حذف سیستماتیک انتخاب شده است . در این تحقیق برای بررسی فرضیات پژوهش از رگرسیون خطی و ضریب همبستگی استفاده شده و همچنین شاخص های مرکزی از جمله میانگین ، میانه و شاخص های پراکندگی انحراف معیار چولگی و کشیدگی چولگی مورد بررسی قرار گرفته است . نتایج بررسی ها نشان می دهد وجود رابطه خطی معنادار بین اهرم مالی ، رشد شرکت ، سود اوری شرایط اقتصادی و نوسان پذیری سود بر سطح سرمایه گذاری شرکت های فعال بورس اوراق بهادار تهران می باشد .
  کلمات کلیدی : سرمایه گذاری ، سوداوری ، رشد شرکت ، بورس اوراق بهادار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 718 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer