دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدلی برای روابط نفوذ اجتماعی و غرور بر روی تمایل به خرید برند لوکس - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدلی برای روابط نفوذ اجتماعی و غرور بر روی تمایل به خرید برند لوکس - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت برند
 • ارائه مدلی برای روابط نفوذ اجتماعی و غرور بر روی تمایل به خرید برند لوکس

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه مدلی برای روابط نفوذ اجتماعی و غرور بر روی تمایل به خرید برند لوکس


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فهمیه زارع شاه ابادی ،شهناز نایب زاده ،حسن دهقان دهنوی


  چکیده فارسی:

  با پیشرفت تکنولوژی و ساخت کالاهای متنوع مصرف کنندگان تمایل بیشتری برای خرید محصولات لوکس یا تجملی دارند . از این رو عوامل مختلفی می تواند تاثیر مهمی روی تصمیمات و خرید مصرف کننده داشته باشد و ادراک مصرف کننده را به هنگام تصمیم گیری و خرید کالا تحت تاثیر قرار دهد. در این مطالعه پژوهش هایی در سال های اخیر بر روی تمایل به خرید برند لوکس و تاثیر گذار بر ان صورت گرفته است مورد بررسی قرار گرفت. مدلی برای روابط نفوذ اجتماعی و غرور بر روی تمایل به خرید برند لوکس ارائه گردیده است .در این مدل پیشنهادی روابط بین نفوذ اجتماعی و غرور بر روی تمایل به خرید برند لوکس بیان شده است .همچنین روابط میان نفوذ اجتماعی و غرور با متغیر میانجی برجستگی برند که می تواند بر تمایل به خرید برند لوکس اثر بگذارد در مدل پیشنهادی مطرح شده است .
  کلمات کلیدی : غرور ،نفوذ اجتماعی ، برجستگی برند ، تمایل به خرید برند لوکس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 357 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer