دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه جانشین پروری با عملکرد شغلی کارکنان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه جانشین پروری با عملکرد شغلی کارکنان - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی رابطه جانشین پروری با عملکرد شغلی کارکنان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه جانشین پروری با عملکرد شغلی کارکنان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  نادر شهامت ، کوروش فاتح نژاد


  چکیده فارسی:

  هدف از پژوهش حاضر بررسی رابطه جانشین پروری با عملکرد شغلی کارکنان بود .پژوهش ار نظر هدف کاربردی و از نظر ماهیت و روش توصیفی از نوع همبستگی است .جامعه اماری این پژوهش شامل تمامی کارکنان دانشگاه ازاد اسلامی واحد مرودشت بود که بالغ بر 300 نفر بودند . برای تعیین حجم نمونه تعداد 83 نفر با استفاده از روش نمونه گیری هدفمند انتخاب شدند . ابزار گرداوری اطلاعات در این پژوهش شامل دو پرسشنامه جانشین پروری ( هورنا 2007 ) و پرسشنامه ساختار سازمانی رابینز و ایوانزویچ(2008 ) بود و تحلیل داده ها با استفاده از ازمون ضریب همبستگی پیرسون و رگرسیون چندگانه نشان داد که بین جانشین پروری و ابعاد سه گانه ان بعنی عوامل فردی ، فرایندی و سازمانی با عملکرد شغلی کارکنان رابطه مستقیم معنادار وجود دارد .
  کلمات کلیدی : جانشین پروری، عملکرد شغلی ، کارکنان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 467 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer