دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی پذیرش و بکارگیری خدمات همراه بانک بر اساس نظریه تلاش ، اعتماد به نفس عمومی و بدبینی ( مطالعه موردی شعب بانک کشاورزی شهر زنجان ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی پذیرش و بکارگیری خدمات همراه بانک بر اساس نظریه تلاش ، اعتماد به نفس عمومی و بدبینی ( مطالعه موردی شعب بانک کشاورزی شهر زنجان ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بانکداری
 • بررسی پذیرش و بکارگیری خدمات همراه بانک بر اساس نظریه تلاش ، اعتماد به نفس عمومی و بدبینی ( مطالعه موردی شعب بانک کشاورزی شهر زنجان )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی پذیرش و بکارگیری خدمات همراه بانک بر اساس نظریه تلاش ، اعتماد به نفس عمومی و بدبینی ( مطالعه موردی شعب بانک کشاورزی شهر زنجان )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  زهرا رفیعی ، دکتر محمد رضا مرجانی


  چکیده فارسی:

  یکی از نواوری هایی که در اثر تحولات گسترده فناوری اطلاعات و ارتباطات رشد قابل توجهی را تجربه نمونه است ، بانکداری الکترونیک است . از این رو بانکها با حرکت به سوی بانکداری الکترونیک و عرضه خدمات مالی جدید نقش قابل توجهی در افزایش حجم تجارت به ویژه تجارت الکترونیکی داشته اند .بانکداری از طریق تلفن همراه یا همراه بانک نیز یکی از ابعاد بانکداری الکترونیکی می باشد که مدت زمان اندکی است بانک کشاورزی به منظور استفاده از سوی مشتریانشان ان را تبلیغ می نمایند . اما نکته مهم مرتبط با همراه بانک پذیرش این فناوری و کنار گذاشتن رویه های سنتی از سوی کاربران میباشد .بر این اساس هدف از انجام این تحقیق شناسایی و اولبویت بندی عوامل موثر بر بکارگیری فناوری همراه بانک بر اساس نظریه تلاش ، اعتماد به نغس عمومی و بدبینی از سوی مشتریان بانک کشاورزی بوده است که پرسشنامه بین 900 مشتری بانک کشاورزی شهر زنجان توزیع گردید و تعداد 600 پریسشنامه به پژوهشگر بازگردانده شد و بر اساس ان نه فرضیه تدوین و مورد ارزیابی قرار گرفت. نتایج تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از ازمون رگرسیون نشان داد متغیرهای امنیت درک شده ، لذت درک شده . کیفیت درک شده به ترتیب بیشترین تاثیر را بر پذیرش همراه بانک از سوی مشتریان این بانک داشته است و متغیرهای سهولت استفاده ، منفعت و میزان اطلاعات در زمینه بانکداری الکترونیک ، تاثیری بر پذیرش همراه بانک تاثیر معناداری دارند .
  کلمات کلیدی : همراه بانک ، بانکداری الکترونیک ، پذیرش ، تلاش ، اعتماد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 618 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer