دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر هموار سازی سود بر هزینه بدهی با تاکید بر درماندگی مالی - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی تاثیر هموار سازی سود بر هزینه بدهی با تاکید بر درماندگی مالی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر هموار سازی سود بر هزینه بدهی با تاکید بر درماندگی مالی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مقصود واثقی ، ناصر سیف اللهی ، سعیید علی پور


  چکیده فارسی:

  هموار سازی سود سبب افزایش عدم تقارن اطلاعات میان فعالان بازار می شود . زمانی که عدم تقارن اطلاعات در بازار سهام شرکت افزایش می یابد . ارزش ذاتی ان با ارزش ئکه سرمایه گذاران در بازار برای سهام مورد نظر قائل میشوند.متفاوت خواهد بود .در نتیجه ارزش واقعی سهام شرکت باارزش مورد انتظار تفاوت خواهد داشته و منجر به عدم اطمینان عمومی و نهایتا افزایش هزینه بدهی را به همراه دارد .از این رو تحقیق حاضر با هدف بررسی تاثیر هموار سازی سود بر هزینه بدهی با تاکید بر درماندگی مالی شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران صورت پذیرفت .بدین منظور قلمرو تحقیق حاضر که از نظر مکانی محدود به بورس اوراق بهادار تهران و قلمرو زمانی سالهای 1390 تا 1395 بوده است . با توجه به روش حذف سیستماتیک تعداد 122شرکت به عنوان نمونه تحقیق انتخاب گردید . همچنین برای بررسی هر یک از فرضیه ها مدل های رگرسیون چند متغیره استفاده گردید . نتایج تحقیق نشانگر وجود رابطه مستقیم و معنادار و هموار سازی سود و هزینه بدهی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران میباشد همچنین درماندگی مالی شرکت ها نیز شدت رابطه بین هموار سازی سود و هزینه بدهی را افزایش می دهد و در حقیقت درماندگی مالی تاثیر مستقیم و معناداری بر رابطه بین هموار سازی سود .و هزینه بدهی شرکت ها دارد .
  کلمات کلیدی : هموار سازی سود ، هزینه بدهی ، درماندگی مالی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 582 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer