دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین ساختار سرمایه و کارایی سرمایه گذاری - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی رابطه بین ساختار سرمایه و کارایی سرمایه گذاری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین ساختار سرمایه و کارایی سرمایه گذاری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مینا قبادیان ،مهدی محمدی ، نبی اله محمدی


  چکیده فارسی:

  هدف تحقیق حاضر بررسی رابطه بین ساختار سرمایه و کارایی سرمایه گذاری در شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران است . این تحقیق از نظر هدف تحقیق کاربردی و در زمره تحقیقات توصیفی – همبستگی به شمار می رود. جامعه اماری تحقیق شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می باشد .نمونه اماری نیز پس از اعمال شروط به روش حذف سیستماتیک تعیین گردیده است .داده های تحقیق برای دوره هفت ساله ( 1388 لغایت 1394) از صورت های مالی حسابرسی شده شرکت های بورس اوراق بهادار تهران و در مواردی نیز با استفاده از نرم افزارهای اطلاعاتی ره اورد نوین و وب سایت های مرتبط با بورس اوراق بهادار تهران که حاوی داده های بازار سرمایه ای تهران می باشند گرداوری شد .اطلاعات 147 شرکت پس از بررسی همه جانبه از جنبه در دسترس بودن اطلاعات انها پس از جمع اوری ، پردازش شده و توسط روش های امار توصیفی مناسب و همچنین روش های اماری استنباطی جهت تشخیص نوع داده های ترکیبی و با استفاده از نرم افزار اماری ایویوز نسخه 6 مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. بر اساس تحلیل صورت پذیرفته نتایج ازمون فرضیه اول و دوم و چهارم تحقیق نشان از ان داشت که بین مالکیت نهادی و کارایی سرمایه گذاری شرکت ها و بین تمرکز مالکیت و کارایی سرمایه گذاری شرکت ها و بین مالکیت مدیریتی و کارایی سرمایه گذاری شرکت ها ارتباط معنی دار و مستقیمی وجود دارد . همچنین با توجه به نتایج حاصل از ازمون فرضیه سوم تحقیق بین مالکیت دولتی و کارایی سرمایه گذاری شرکت ها ارتباط معنا داری وجود ندارد . در نهایت با توجه به نتایج حاصل از ازمون فرضیه پنجم پژوهش به این نتیجه رسیدیم که بین نگرانی های شغلی و کارایی سرمایه گذاری شرکت ها ارتباط معنادار و معکوسی وجود دارد .
  کلمات کلیدی : ساختارسرمایه ، کارایی سرمایه گذاری ، نگرانی شغلی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 435 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer