دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر هویت و رویارویی با برند بر جذابیت و شناسایی برند توسط مشتریان - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت برند
 • بررسی تاثیر هویت و رویارویی با برند بر جذابیت و شناسایی برند توسط مشتریان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر هویت و رویارویی با برند بر جذابیت و شناسایی برند توسط مشتریان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  دکتر بهنام شادی دیزجی ، سمیه شمس هولاسو


  چکیده فارسی:

  هدف اصلی این تحقیق بررسی تاثیر هویت و رویارویی با برند بر جذابیت و شناسایی برند توسط مشتریان محصولات لوازم خانگی استان اذربایجان شزقی می باشد . این تحقیق به لحاظ هدف کاربردی و به لحاظ روش انجام تحقیق توصیفی تحلیلی از نوع همبستگی می باشد .زیرا علاوه بر توصیف وضع موجود به ازمون فرضیه ها بر حسب روابط مبتنی بر پیش بینی می پردازد و به دنبال تعیین میزان تاثیر هر یک از متغیرها با استفاده از ازمون مدل یابی معادلات ساختاری می باشد .به علاوه از این جهت که نتایج مورد انتظار ان را می توان در جهت بهبود محصولات لوازم خانگی استان به کار برد از نوع کاربردی می باشد .جامعه اماری این تحقیق شامل همه مشتریان محصولات لوازم خانگی استان اذربایجان شرقی می باشد . برای تعیین حجم نمونه از فرمول تعیین حجم نمونه از جامعه نامحدود استفاده شده است . فلذا تعداد حجم نمونه 384 نفر می باشد .در این تحقیق از روش نمونه گیری خوشه ای استفاده شده است .برای گرداوری اطلاعات این تحقیق از پرسشنامه محقق ساخته پس از بومی سازی و اطمینان از روایی و پایایی ان استفاده شده است .برای تجزیه و تحلیل داده های این تحقیق از نرم افزار SPSS و LI SREL استفاده شده است . نتایج بدست امده از ازمون فرضیات بیانگر این است که هویت و رویارویی با برند بر جذابیت و شناسایی برند توسط مشتریان محصولات لوازم خانگی استان اذربایجان شرقی تاثیر دارد .
  کلمات کلیدی : شناسایی برند ، هویت برند ، جذابیت برند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 541 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer